Sumitomo Rubber Ako
20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

MHP İl Başkanı Ahmet Kurt’tan yeni yıl mesajı

Mhp Çankırı İl Başkanı Ahmet Kurt, yeni yıl mesajı paylaştı. Paylaşılan mesajda şu ifadelere yer verildi: “Sevinçleriyle, hüzünleriyle 2021 yılını geride bırakırken, beklentiler ve umutlarla yeni bir yıla girmenin heyecanını ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Öncelikle, 2022 yılının kadim şehir Çankırı’mıza, Ülkemize ve tüm dünyaya hayırlar getirmesini, yeryüzünde barışa, dostluğa, dayanışmaya vesile olmasını diliyorum. Yeni […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 31 Aralık 2021 18:12 A A

Mhp Çankırı İl Başkanı Ahmet Kurt, yeni yıl mesajı paylaştı. Paylaşılan mesajda şu ifadelere yer verildi:

“Sevinçleriyle, hüzünleriyle 2021 yılını geride bırakırken, beklentiler ve umutlarla yeni bir yıla girmenin heyecanını ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Öncelikle, 2022 yılının kadim şehir Çankırı’mıza, Ülkemize ve tüm dünyaya hayırlar getirmesini, yeryüzünde barışa, dostluğa, dayanışmaya vesile olmasını diliyorum. Yeni yılın, önceki yıllardan daha bereketli daha huzurlu ve mutluluk içinde geçmesi, güzellikleriyle unutulmayacak bir yıl olması en büyük temennimizdir. Umutlarımız, beklentilerimiz ve ulaşmak için çaba gösterdiğimiz hedeflerimiz, gelecekle aramızda en güçlü bağdır. Geleceğe olan umudumuzu ve inancımızı yitirmemeli, daha iyiye ulaşmak için daha çok çaba göstermeliyiz.

Yeni yılda, inancımızın gereği olan Peygamber Efendimizin “İki günü bir olan ziyandadır” Hadis-i Şerifini hayat düsturu haline getirdiğimiz ve bu anlayışla hareket ederek devletimize ve milletimize hizmet etme çabamızın her geçen gün bir önceki güne göre artacağı, çalışma azminin ve adanmışlığın önünde hiçbir engelin duramayacağı gerçeğinin bilincinde olarak çalışacağımızın da altını çizmek isterim. Acısıyla, tatlısıyla geride bıraktığımız 2021 yılının muhasebesini yaparak, edindiğimiz tecrübe ve kazanımları yeni başlayacağımız yılda daha güzel sonuçlar elde etmek için kullanacağımız bir yıl olmasını diliyorum.

Geçmiş yıllarda olduğu gibi, Türk kültürünün ve İslam ahlakının miadının dolduğunu düşünenlere karşı mücadelemiz yeni miladi yıl olan 2022 yılında da devam edecek Başbuğumuzun izinde, Bilge Liderimizin emrinde yaklaşan Türk asrına kavuşmak için son gücümüzle çalışacağız. Bizler bir büyük devlet ve millet olarak içte ve dışta bizlere yönelen her türlü tehdit ve saldırıya karşı yekvücut olduk ve her zaman olmaya devam edeceğiz. Bizlere düşen; birlik ve beraberlik içerisinde birbirimizi daha çok severek ilimiz ve ülkemiz için çalışmaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle 2022 yılının insanlığa ve aziz milletimize biçilen emperyalist kalıpların kırılacağı, medeniyetimizin temeli olan adalet anlayışının hâkim ve varlığımıza muarız unsurların bertaraf olacağı dönemin başlangıcı olarak, sağlık, bereket ve zafer dolu günleri yaşayacağımız kutlu bir yıl olmasını temenni ediyor kıymetli hemşehrilerime saygılarımı sunuyorum.”

Bu haber 876 kez okundu.
Bölgesel - 18:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by