Sumitomo Rubber Ako
10° Açık
  • EURO
  • DOLAR

MHP Kadın Kolları’ndan anlamlı kermes

Çankırı’da Yeni Gün Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çankırı İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından ihtiyaç sahipleri için yardım kermesi düzenlendi. Hoca Ahmet Yesevi Camii Meydanı’nda düzenlenen kermes yoğun ilgi gördü. Etkinliğe, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen ve eşi Betül Esen, İl Başkanı Hasan Çakır, İlçe Başkanı Bahadır Akbaba, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Huriye Yılmaz, […]
Çankırı Gündemi - 11 Ocak 2020 10:31 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çankırı İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından ihtiyaç sahipleri için yardım kermesi düzenlendi.

Hoca Ahmet Yesevi Camii Meydanı’nda düzenlenen kermes yoğun ilgi gördü. Etkinliğe, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen ve eşi Betül Esen, İl Başkanı Hasan Çakır, İlçe Başkanı Bahadır Akbaba, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Huriye Yılmaz, Ülkü Ocakları Başkanı Alperen Şahin ile çok sayıda vatandaş ve partililer katıldı.

Kermeste konuşma yapan Yılmaz, “Kermesimize hoşgeldiniz. Çankırımızda ihtiyaç sahibi bir kaç aile var. Hasta ve tedavi olması gereken, maddi imkanları kısıtlı olduğu için bizlere ulaştılar. Biz de ne yapabiliriz diye düşündük ve böyle bir etkinlik aklımıza geldi. Böyle bir gıda kermesi yaptık. Onların tedavisini ve bize ulaşan ihtiyaç sahiplerine bir nebze de bir damla da olsa yardım edebilir miyiz diye bu işe kalkıştık. Katkısı olan herkese çok teşekkür ederiz.” ifadelerine yer verdi.

Bu haber 951 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 10:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by