Sumitomo Rubber Ako
11° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

“Milletçe muhabbetle kucaklaştığımız bir bayrama daha kavuşmuş bulunuyoruz”

Başkan Çelik Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı. AK Parti Çankırı İl Başkanı Avukat Abdulkadir Çelik Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınlayarak İslam aleminin bayramını kutladı. İl Başkanı Çelik konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Dinimizin, rahmet, merhamet ve bereket ayı olarak nitelediği mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak, milletçe muhabbetle kucaklaştığımız bir bayrama daha kavuşmuş bulunuyoruz. […]
Çankırı'da Yeni Gün - Burak Kaya - Çankırı Gündemi - 11 Mayıs 2021 11:51 A A

Başkan Çelik Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

AK Parti Çankırı İl Başkanı Avukat Abdulkadir Çelik Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınlayarak İslam aleminin bayramını kutladı.

İl Başkanı Çelik konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Dinimizin, rahmet, merhamet ve bereket ayı olarak nitelediği mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak, milletçe muhabbetle kucaklaştığımız bir bayrama daha kavuşmuş bulunuyoruz. Bayramlar toplumsal barış için, sevgi, dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberliğimiz için mükemmel bir vesile, eşsiz bir fırsattır. Bu vesile ile tüm İslam aleminin huzur bulması dileği ile Mübarek Ramazan Bayramının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur ve refah getirmesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

Bu haber 499 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 11:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by