Sumitomo Rubber Ako
11° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Milletvekili Yıldız’dan “Karaelmas Treni” müjdesi

Çankırı’da Yeni Gün AK Parti Ankara Milletvekili Avukat Zeynep Yıldız, AK Parti Kalecik İlçe Başkanlığı kongresinde konuştu. Kalecik Koordinatörü olarak da görev yapan AK Parti Ankara Milletvekili Avukat Zeynep Yıldız konuşmasında Kalecik – Çankırı – Karabük hattını ilgilendiren önemli bir müjdeye yer verdi. AK Parti Ankara Milletvekili Avukat Zeynep Yıldız, konuşmasında şu ifadelere yer verdi,“Pandemi […]
Bölgesel - 23 Ekim 2020 09:43 A A

Çankırı’da Yeni Gün

AK Parti Ankara Milletvekili Avukat Zeynep Yıldız, AK Parti Kalecik İlçe Başkanlığı kongresinde konuştu.

Kalecik Koordinatörü olarak da görev yapan AK Parti Ankara Milletvekili Avukat Zeynep Yıldız konuşmasında Kalecik – Çankırı – Karabük hattını ilgilendiren önemli bir müjdeye yer verdi.

AK Parti Ankara Milletvekili Avukat Zeynep Yıldız, konuşmasında şu ifadelere yer verdi,“Pandemi süreci nedeniyle ara verdiğimiz kongrelerimize kaldığımız yerden büyük bir coşkuyla devam ediyoruz. Dünyada tabiri caizse kartların yeniden karıldığı bir dönemden geçiyoruz. Türkiye egemenlik haklarını sonuna kadar savunuyor. Benimde koordinatörlüğünü yapmaktan çok mutluluk duyduğum Kalecik ilçesinde çok güzel gelişmeler oluyor. Ankara’nın her ilçesi birbirinden ayrılan çok özel niteliklere sahiptir. Kalecik’in turizme elverişli doğası ve tarihi var. Bunun yanı sıra çok ciddi tarımsal alanları var. Ankara’nın yüzölçümü olarak en düşük yeri ancak aynı zamanda Ankara’nın en yüksek tepesinide içinde barındırıyor”

”Karaelmas treni tekrar yolcu taşımaya başlayacak”

Vatandaşların talebini geri çevirmediklerini belirten Yıldız, ”Karaelmas treni Kalecik’ten geçmektedir. Bu tren uzun bir süredir sadece yük taşıyordu. Bu ayın sonunda Kültür ve Turizm bakanımızda burada ağırlayacağız ve Cumhurbaşkanımızın kabulü sonrası Karaelmas treni tekrar yolcu taşımaya başlayacak. Bizler her ilçemiz için farklı değerler üretmeye çalışıyoruz. İnşallah Karaelmas treni bölgenin ekonomisine çok ciddi katkılar yapar. Hem Kalecik’in tanıtılmasında hem de burada hareketlilik oluşturmasında benim çok önemsediğim meselelerden birisidir. Kalecik’i bir kez daha çok sevdiğimizi belirtmek istiyorum. İlçe bazlı planlamalarımız, istihdam odaklı planlarımız devam edecek. Bununla birlikte dünya çapında da ülkemizi sayılı güçlerden biri haline getirmeyi sürdüreceğiz. Kongremiz hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Bu haber 3594 kez okundu.
Bölgesel - 09:43 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by