Sumitomo Rubber Ako
20° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

Milli Eğitim Müdürleri ile telekonferans toplantısı yapıldı

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri telekonferans yöntemi ile toplantı gerçekleştirdi. Öztürk’ün başkanlığında 11 İlçe Milli Eğitim Müdürünün katılım sağladığı toplantıda yeni eğitim öğretim yılında karşılaşılabilecek sorunlar ile ilgili alınabilecek önlemler, eğitim öğretime hazırlık planlamaları hakkında değerlendirmelerde bulunuldu. Yapılan telekonferans toplantısında Çankırı İlçelerinde gerçekleştirilen taşımalı eğitim […]
Çankırı Gündemi - 25 Ağustos 2020 09:27 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri telekonferans yöntemi ile toplantı gerçekleştirdi.

Öztürk’ün başkanlığında 11 İlçe Milli Eğitim Müdürünün katılım sağladığı toplantıda yeni eğitim öğretim yılında karşılaşılabilecek sorunlar ile ilgili alınabilecek önlemler, eğitim öğretime hazırlık planlamaları hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

Yapılan telekonferans toplantısında Çankırı İlçelerinde gerçekleştirilen taşımalı eğitim planlaması, İlçelerde bulunan personel durumu, eğitim öğretime hazırlık aşamasında alınacak önlemler başlığı altında görüşüldü.

Müdürler tarafından, eğitim öğretim için yeni dönemin öğretmen, öğrenci ve velilere hayırlı olması dilekleri ile toplantı sona erdi.

Bu haber 632 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by