Sumitomo Rubber Ako
13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

“Milliyetçi ülkücü hareketin lideri en hassas noktamızdır”

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Ülkü Ocakları Başkanı M. Alperen Şahin, gündeme dair yaptığı açıklamada, “Milliyetçi Ülkücü Hareketin Lideri Sn. Devlet Bahçeli Beye hadsiz bir şekilde iftira nöbetine duran, dünü puslu, yarını karanlık birinin açıklamaları, yok oldukları siyaset arenasında iftira ile ayakta kalma çabasından başka bir şey değildir. Yapmış olduğu açıklamalar da tıpkı kendisi gibi bizim […]
Çankırı Gündemi - 19 Mayıs 2020 11:30 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Ülkü Ocakları Başkanı M. Alperen Şahin, gündeme dair yaptığı açıklamada, “Milliyetçi Ülkücü Hareketin Lideri Sn. Devlet Bahçeli Beye hadsiz bir şekilde iftira nöbetine duran, dünü puslu, yarını karanlık birinin açıklamaları, yok oldukları siyaset arenasında iftira ile ayakta kalma çabasından başka bir şey değildir. Yapmış olduğu açıklamalar da tıpkı kendisi gibi bizim nezdimizde yok hükmündedir. TÜRK MİLLETİ kimlerin şeytani bir oluşum içinde olduğunu çok iyi bilmektedir!

Milliyetçi Ülkücü Hareketin Lideri en hassas noktamızdır. Ülkücü Hareketin hassasiyetine dil uzatma cüretkarlığı gösterenler, hele ki iftiraya meyledenler, kendi iblisliklerini bu dualı Hareketten ve onun dik duruşlu Lideri Sn. Devlet Bahçeli Beyden uzak tutsunlar!” ifadelerine yer verdi.

Bu haber 19892 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 11:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by