Sumitomo Rubber Ako
Hafif yağmur
  • EURO 7.23
  • DOLAR 6.64

Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi Samsun?da

Çankırı?da Yeni Gün Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi 100.Yıl Etkinlikleri kapsamında 19 Mayıs’ta Samsun’a çıktı. Okul öğretmenleri Melih GENÇ, Hüseyin DEMİR, Ceylan YIĞIN ve Canan DARÇIN’ ın rehberliğindeki geziye 9.sınıf öğrencileri katıldı. İlk olarak Bandıma Vapuru ve Bandırma Müzesini gezen gezi ekibi ardından Doğu Park, Atatürk’ün kıyıya çıktığı yer olan Tütün İskelesi, Atakum gibi yerleri gezdi. […]
Kültür-Sanat - 8 Haziran 2019 23:07 A A

Çankırı?da Yeni Gün

Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi 100.Yıl Etkinlikleri kapsamında 19 Mayıs’ta Samsun’a çıktı. Okul öğretmenleri Melih GENÇ, Hüseyin DEMİR, Ceylan YIĞIN ve Canan DARÇIN’ ın rehberliğindeki geziye 9.sınıf öğrencileri katıldı. İlk olarak Bandıma Vapuru ve Bandırma Müzesini gezen gezi ekibi ardından Doğu Park, Atatürk’ün kıyıya çıktığı yer olan Tütün İskelesi, Atakum gibi yerleri gezdi.

100.Yıl etkinlikleri kapsamında düzenlenen 19 Mayıs gösterilerini, tiyatro oyunu, konser ve Türk Yıldızları gösterilerini izlediler. Yurdun değişik yerlerinden gelen ziyaretçilerle birlikte 19 Mayıs ruhunu coşkuyla yaşadılar.

 

Bu haber 299 kez okundu.
Kültür-Sanat - 23:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by