Sumitomo Rubber Ako
19° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Öğrenciler sordu, akademisyenler cevapladı

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Karatekin Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümü öğrencileri tarafından panel düzenlendi. Düzenlenen panelde bu kez soruları hocalar değil de öğrenciler sordu. Öğr. Gör. Dr. Harun Baldemir tarafından kurulan ÇAKÜ Matematik Topluluğu öğrencileri tarafından düzenlenen panelde öğrenciler Matematik Bölümü Öğretim Üyeleri’ne sorular sordu. Moderatörlüğünü Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Aslantaş’ın üstlendiği panele, Doç. Dr. […]
Çankırı Gündemi - 26 Ekim 2019 09:22 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Karatekin Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümü öğrencileri tarafından panel düzenlendi.

Düzenlenen panelde bu kez soruları hocalar değil de öğrenciler sordu. Öğr. Gör. Dr. Harun Baldemir tarafından kurulan ÇAKÜ Matematik Topluluğu öğrencileri tarafından düzenlenen panelde öğrenciler Matematik Bölümü Öğretim Üyeleri’ne sorular sordu.

Moderatörlüğünü Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Aslantaş’ın üstlendiği panele, Doç. Dr. Faruk Karaaslan, Doç. Dr. Nihal Bircan Kaya ve Arş. Gör. Dr. Gül Uğur Kaymanlı konuk olarak katıldı.

ÇAKÜ Matematik Topluluğu tarafından yapılan açıklamada, “Matematik Topluluğu olarak Öğretim Görevlisi Dr. Harun Baldemir’in büyük yardımları doğrultusunda moderatörlüğünü Bölüm Başkan Yardımcımız Dr. Öğretim Görevlisi Mustafa ASLANTAŞ’ın üstlendiği panelimizi gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Panelimize konuk olup merak edilen sorularımızı cevaplayıp, bizlere bilgi aktaran Araştırma Görevlisi Gül Uğur Kaymanlı, Doç. Dr. Faruk Karaaslan ve Doç. Dr. Nihal Bircan Kaya hocalarımıza minnettarız. Panelde emeği geçen ve katılan herkese teşekkür ederiz.” ifadelerine yer verildi.

Bu haber 2062 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by