Sumitomo Rubber Ako
13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

“Öğretmenimize yapılan saldırıyı kınıyoruz”

Çankırı?da Yeni Gün Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, İsmet İnönü Ortaokulunda görev yapan öğretmene yapılan saldırıyı kınama mesajı yayınladı. Öztürk Mesajında, “Öğrencilerini eğitmek ve topluma kazandırmaktan başka amacı olmayan, bu amaç uğrunda hedeflere ulaştıkça mutluluk duyan ve geleceğin meslek erbaplarını yetiştiren eğitim çalışanlarına yönelik şiddet olaylarının bir yenisi de ilimizde gerçekleşmiştir. Öğretmenlerimizin motivasyonuna, […]
Çankırı Gündemi - 8 Haziran 2019 18:07 A A

Çankırı?da Yeni Gün

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, İsmet İnönü Ortaokulunda görev yapan öğretmene yapılan saldırıyı kınama mesajı yayınladı.

Öztürk Mesajında, “Öğrencilerini eğitmek ve topluma kazandırmaktan başka amacı olmayan, bu amaç uğrunda hedeflere ulaştıkça mutluluk duyan ve geleceğin meslek erbaplarını yetiştiren eğitim çalışanlarına yönelik şiddet olaylarının bir yenisi de ilimizde gerçekleşmiştir. Öğretmenlerimizin motivasyonuna, itibarına ve hatta canına kast eden şiddet olayları, eğitim öğretim faaliyetlerinin önündeki en büyük engeldir. Eğitim çalışanları; veli, öğrenci gibi birçok kesim tarafından rahatlıkla hedef alınabilmekte ve bunlara karşın öğretmenlerimiz mağduriyet yaşamaktadırlar.

Sayın Valimizin takdirleriyle, öğrenci ve öğretmenlerde meydana gelen tedirginliklerden dolayı 22 Mayıs 2019 Çarşamba günü öğle sonu İsmet İnönü Ortaokulunda eğitim öğretime yarım gün ara verilmiştir.

22.05.2019 tarihinde İsmet İnönü Ortaokulunda görev yapan meslektaşımıza yapılan saldırıyı şiddetle kınıyor, bu menfur saldırıda mağdur olan öğretmenimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Öğretmenimize sahip çıkmak, geleceğimize sahip çıkmaktır. Bu bilinçle öğretmenimizin şahsında, tüm eğitim camiamıza yapılan bu çirkin saldırının takipçisi olacağız.

Kamuoyuna saygıyla duyuruyoruz.” dedi.

Bizde Yeni Gün Basım Yayın olarak şiddetin her türlüsünün karşısında olduğumuzu ve saldırı kınadığımızı belirtiriz.

Bu haber 221 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 18:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by