Sumitomo Rubber Ako
20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Öğretmenler Günü Kapsamında futbol müsabakası yapıldı

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Çankırı eğitimine katkı sağlayan öğretmenlerden oluşturulan takım ile Mehmetçik Ortaokulu öğrencileri dostluk maçında bir araya geldiler. Öğretmenlerden oluşan takım maça, ‘Öğretmenler Günü 40. Yıl Hatırası’, sırt kısmında ise 24 Kasım’a ithafen 24 numaralı Öğretmenler Günü’ne özel forma ile karşılaşmaya çıktı. Öğretmenler ve öğrenciler arasındaki maçta keyifli anlar yaşandı. Öğrenciler, öğretmenleri […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 30 Kasım 2021 16:00 A A

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Çankırı eğitimine katkı sağlayan öğretmenlerden oluşturulan takım ile Mehmetçik Ortaokulu öğrencileri dostluk maçında bir araya geldiler.

Öğretmenlerden oluşan takım maça, ‘Öğretmenler Günü 40. Yıl Hatırası’, sırt kısmında ise 24 Kasım’a ithafen 24 numaralı Öğretmenler Günü’ne özel forma ile karşılaşmaya çıktı. Öğretmenler ve öğrenciler arasındaki maçta keyifli anlar yaşandı. Öğrenciler, öğretmenleri karanfillerle karşılayarak maça başladı. Maçı izlemeye öğrenci velileri de katılım sağladı. Dosluk maçı 3-3’lük beraberlikle sonuçlandı. Maç sonunda takımlar birbirlerini tebrik ettiler. Maçın ardından tatlı ikramı yapıldı. Tatlı ikramının ardından etkinlik son buldu.

Bu haber 1129 kez okundu.
Bölgesel - 16:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by