Sumitomo Rubber Ako
17° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Okul ve kurum müdürleri ile telekonferans toplantısı yapıldı

Çankırı’da Yeni Gün Okul ve kurumları müdürleri ile Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk başkanlığında telekonferans yöntemi ile il geneli değerlendirme toplantısı yapıldı. Telekonferans yöntemi ile gerçekleştirilen toplantıya il genelinde bulunan merkez ve ilçelerimizin okul ve kurum müdürleri katılım sağladı. Yapılan toplantıda Öztürk, EBA, uzaktan eğitim faaliyetleri, öğretmenlerimizin bu süreçte hayata geçirdiği projeler, planlanan telafi eğitimleri, […]
Çankırı Gündemi - 16 Mayıs 2020 11:21 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Okul ve kurumları müdürleri ile Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk başkanlığında telekonferans yöntemi ile il geneli değerlendirme toplantısı yapıldı. Telekonferans yöntemi ile gerçekleştirilen toplantıya il genelinde bulunan merkez ve ilçelerimizin okul ve kurum müdürleri katılım sağladı.

Yapılan toplantıda Öztürk, EBA, uzaktan eğitim faaliyetleri, öğretmenlerimizin bu süreçte hayata geçirdiği projeler, planlanan telafi eğitimleri, sınav takvimi, sınav esnasında ve sınav öncesinde alınan tedbirler konularında açıklamalarda bulundu.

Okul ve kurum müdürlerine bu süreçte emeklerinden dolayı teşekkür eden Öztürk, öğretmenlerin bu dönemde çok önemli sorumluluklar üstlendiğini, öğretmenlerin hayata geçirdikleri çalışmaları büyük bir keyifle takip ettiklerini ve velilerin bu çalışmalara istinaden çok sayıda teşekkür telefonu  aldıklarını belirtti. Konuşmasının devamında Öztürk, “Vefa Destek Grupları’nda çok sayıda meslektaşım görev aldı, uzaktan eğitimler ile her eve misafir oluyoruz. Bu süreçte aktif bir şekilde öğrenci ve velilerimizin yanında olduk olmaya da devam edeceğiz. Böylesine zor zamanlarda gayret gösteren öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.

Toplantı okul ve kurum müdürlerinin istek ve önerilerinin dinlenmesi ile son buldu.

Bu haber 1127 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 11:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by