Sumitomo Rubber Ako
20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Okullar Arası Genç Erkekler-Genç Bayanlar Badminton İl Birinciliği Müsabakaları sonuçlandı

2021-2022 eğitim-öğretim yılı okul spor faaliyetleri programı kapsamında Çankırı’da Okullar Arası Genç Erkek– Genç Bayanlar Badminton Müsabakaları tamamlandı. Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından koordine edilen ve okulların katılımı ile yapılan müsabakalar sonunda dereceye giren okullar belirlendi. Genç Erkekler Badminton İl birincisi, Çankırı lisesi; Gen Bayanlar Badminton İl birincisisi […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 18 Aralık 2021 17:46 A A

2021-2022 eğitim-öğretim yılı okul spor faaliyetleri programı kapsamında Çankırı’da Okullar Arası Genç Erkek– Genç Bayanlar Badminton Müsabakaları tamamlandı.

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından koordine edilen ve okulların katılımı ile yapılan müsabakalar sonunda dereceye giren okullar belirlendi. Genç Erkekler Badminton İl birincisi, Çankırı lisesi; Gen Bayanlar Badminton İl birincisisi Çankırı Lisesi oldu.

Genç Erkekler Badminton İl Birinciliği sonuçları

1-Çankırı Lisesi

2-Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

3-Bahçeşehir Koleji

Genç Bayanlar Badminton İl Birinciliği sonuçları

1-Çankırı Lisesi

2-15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi

3-TOBB Fen Lisesi

4-Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada “müsabakalara katılım gösteren okullarımızın öğrenci, öğretmen ve okul yöneticilerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz” ifadelerine yer verildi.

Bu haber 1200 kez okundu.
Bölgesel - 17:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by