Sumitomo Rubber Ako
18° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Orman Yangınları ile Mücadelede Halka mesajlar verildi

▌Orman Bölge Müdürlüğü Halkı Afiş ve Billboardlarla uyardı. Orman yangınları ile mücadelede, Ilgaz Orman İşletme Müdürlüğüne bağlı Ilgaz, Bayramören, Kurşunlu Kaymakamlığı’nda Orman yangınlarının çıkma sebepleri ile Orman yangınlarını engellemede vatandaşların  daha dikkatli olması konulu, ilçe merkezinde önleyici mesajlar el ilanları ile duyuruldu. Ayrıca orman içinde piknik yapılmasını engellemek için sabit ve seyyar ekipler halinde kolluk kuvvetleri […]
Bölgesel - 26 Ağustos 2020 14:21 A A

Orman Bölge Müdürlüğü Halkı Afiş ve Billboardlarla uyardı.

Orman yangınları ile mücadelede, Ilgaz Orman İşletme Müdürlüğüne bağlı Ilgaz, Bayramören, Kurşunlu Kaymakamlığı’nda Orman yangınlarının çıkma sebepleri ile Orman yangınlarını engellemede vatandaşların  daha dikkatli olması konulu, ilçe merkezinde önleyici mesajlar el ilanları ile duyuruldu.

Ayrıca orman içinde piknik yapılmasını engellemek için sabit ve seyyar ekipler halinde kolluk kuvvetleri ile beraber yangınların engellenmesi için çalışmalar yapıldı. Halkın bilinçlendirilmesi amaçlı Ilgaz Kaymakamlığı’nın düzenlemiş olduğu Muhtarlar toplantısında yangın ile mücadele konusu anlatılarak orman içerisinde ateş yakmanın yasak olduğu üzerinde duruldu.

Bu haber 3558 kez okundu.
Bölgesel - 14:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by