Sumitomo Rubber Ako
Açık
  • EURO
  • DOLAR

Orta İlçesi Spor Salonu yapım işi devam ediyor

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğü Orta İlçesinde yapımı devam eden kapalı spor salonu hakkında bilgi metni yayınladı. Yayınlanan bilgi metninde, “İlimiz Orta ilçesinde kapalı spor salonunun yapım çalışmaları devam ediyor. Orta’ya kazandırılacak olan kapalı spor salonu, 650 metrekarelik bir kapalı alana sahip olacak. İhalenin yapılmasının hemen ardından başlayan inşaat hızla yükselirken, çok amaçlı […]
Bölgesel - 6 Temmuz 2019 09:18 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğü Orta İlçesinde yapımı devam eden kapalı spor salonu hakkında bilgi metni yayınladı.

Yayınlanan bilgi metninde, “İlimiz Orta ilçesinde kapalı spor salonunun yapım çalışmaları devam ediyor. Orta’ya kazandırılacak olan kapalı spor salonu, 650 metrekarelik bir kapalı alana sahip olacak. İhalenin yapılmasının hemen ardından başlayan inşaat hızla yükselirken, çok amaçlı olarak hizmet verecek salon, öğrencilerimizi geleceğe hazırlayacak. İnşaatın tamamlanması ile birlikte öğrencilerimiz geleceğin sporcuları olma yolundaki çalışmalarına yeni kapalı spor salonunda devam edecek. Spor salonu  inşaatının KDV dahil  2.874.480,00 TL’ye tamamlanması planlanmaktadır.

Yatırımın ilimize kazandırılmasında, ihale süreçlerinde ve keşif çalışmaları sırasında desteklerini bizlerden esirgemeyen Sayın Valimize, ilimiz vekillerine, İlçe Kaymakamımıza, İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine, Orta Belediye Başkanlığına, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne teşekkür ederiz.” sözlerine yer verildi.

Bu haber 1582 kez okundu.
Bölgesel - 09:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by