Sumitomo Rubber Ako
Açık
  • EURO
  • DOLAR

Osman Çakır, Gıda Kontrol Genel Müdürlüğüne Daire Başkanı olarak atandı

Çankırı’da Yeni Gün Tarım ve Orman İl Müdürü Osman Çakır, tarım personeli ile son kez bir araya gelerek helallik istedi. Tarım ve Orman İl Müdürü Osman Çakır 4 Ağustos 2020 tarih ve 400 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararnamesinin 2 inci maddesi gereğince 14 Ağustos 2020 tarihi itibariyle, yeni görev yeri olan Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğü, Hayvan ve […]
Çankırı Gündemi - 15 Ağustos 2020 10:30 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Tarım ve Orman İl Müdürü Osman Çakır, tarım personeli ile son kez bir araya gelerek helallik istedi.

Tarım ve Orman İl Müdürü Osman Çakır 4 Ağustos 2020 tarih ve 400 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararnamesinin 2 inci maddesi gereğince 14 Ağustos 2020 tarihi itibariyle, yeni görev yeri olan Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğü, Hayvan ve Hayvansal Ürünler Sınır Kontrol Daire Başkanlığında başlamak üzere görevinden ayrıldı.

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü yemekhanesinde 12 Ağustos 2020 tarihinde Çarşamba günü İdari ve Tarım personelinin katılımı ile organizasyon düzenlendi.

Bu organizasyonda İl Müdürü Osman Çakır, “Her doğanın ölmek için yaşadığı gibi her gelenin de bir gün gitmesi gerektiği bilincindeyiz. Her yeni eskiyor, 8 yıl 2 ay gibi bir süre geçmiş, Çok İyi çalışmalarımız oldu, yapılan tüm işlerde sizlerin emeği var. Bana göre Çankırı Tarım İl Müdürlüğü bir marka birçok şeyi birlikte başardık. Çankırı’mıza, çiftçilerimize, hemşerilerimize Türkiye’mize hep beraber hizmet ettik. İnşallah bundan sonraki süreçte de aynı şekilde devam eder.

Çankırı tarımına baktığımız zaman hayvancılık açısından, bitkisel üretim açısından gerçekten düne göre bir adım daha ilerideyiz. İnşallah Önümüzdeki süreçlerde de bir adım daha önünde olacağız, bunu sizler yaptınız, biz sadece sizlere moral ve motivasyon olsun diye destek verdik. Bazen istediklerimizi yaptık, bazen istediklerimizi yapamadık, bazen yorulduk, bazen sevindik, ben şahsım adına hiçbir arkadaşıma gönül koymadım hiçbir arkadaşıma kırgınlığım yok hepinize hakkımı helal ediyorum, Sizler den de helallik istiyorum” açıklamasında bulundu.

Daha Sonra İl Müdür Yardımcıları Halil Tekin ve Nuri Ustaoğlu açıklamasında,  “Çankırı ilimize vermiş oldukları hizmetlerden dolayı kendilerine teşekkür ederek yeni görev yerinde başarılar temennisinde bulunuyorum. Tarım ve Orman İl Müdürü Sayın Osman Çakır’a Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğü, hayvan ve hayvansal ürünler sınır kontrol Daire Başkanlığı görevinde başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Bu haber 704 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 10:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by