Sumitomo Rubber Ako
16° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Otobüs durağında öğrencilere sıcak çorba ikram ettiler

Sıcak bir çorba Çankırı’da Yeni Gün Çankırı’da faliyet gösteren bir firma tarafından farkındalık oluşturmak amacıyla üniversiteli öğrencilere otobüs durağında çorba ikramında bulundu. Sabahın erken saatlerinde, derse yetişmenin verdiği telaşla durağa gelen öğrenciler durakta çorba ikramı ile karşılaştı. Otobüs beklerken çorbalarını içen öğrenciler sabahın erken saatlerindeki soğuk hava nedeniyle bir nebze de olsa ısındılar. Otobüs durağında […]
Çankırı Gündemi - 19 Aralık 2019 09:42 A A

Sıcak bir çorba

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı’da faliyet gösteren bir firma tarafından farkındalık oluşturmak amacıyla üniversiteli öğrencilere otobüs durağında çorba ikramında bulundu. Sabahın erken saatlerinde, derse yetişmenin verdiği telaşla durağa gelen öğrenciler durakta çorba ikramı ile karşılaştı. Otobüs beklerken çorbalarını içen öğrenciler sabahın erken saatlerindeki soğuk hava nedeniyle bir nebze de olsa ısındılar.

Otobüs durağında çorba ikramında bulunan firma sahibi ile yapmış olduğumuz röportajda, “Kış ayları boyunca Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri, ücretsiz çorba ikramımız devam edecek. Sabah saat 7.30 ile 9.30 arasında yapılacak olan çorba ikramımız ile amacımız öğrencilerin, soğuk havada otobüs beklerken çorba içerek ısınmalarıdır. Bu sayede öğrencilerimiz Çankırı’yı güzel hatırlasın istiyorum. Ticari bir beklentimiz kesinlikle yoktur. Reklam yapmak istemiyoruz. Bunu yapmaktan sadece mutlu oluyoruz.

Çankırıda diyanet var, bir çok kurum var ama bir tane bile aş evi yok. Çocuklar zaten aç gidiyor okula. Bir sıcak çorba içsinler, şehiri güzel hatırlasınlar. Üniversite öğrencileri için yapılan güzel bir ikram sadece.” dedi.

Bu haber 1395 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:42 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by