Sumitomo Rubber Ako
24° Açık
  • EURO
  • DOLAR

“Özel Eğitimde Profesyonel Yaklaşımlar “Projesinin final toplantısı gerçekleştirildi

Çankırı’da Yeni Gün Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi tarafından yürütülen, “Özel Eğitimde Profesyonel Yaklaşımlar“ adlı Erasmus+ Projesi, final toplantısı gerçekleştirildi. İngiltere, Portekiz ve Almanya’da işbaşı gözlem, Hollanda’da ise kurs gören kurum öğretmenleri hareketliliklerle ilgili, katılımcılara bilgiler verdiler. Yıl içerisinde yaptıkları yaygınlaştırma faaliyetlerinin meslek hayatları boyunca devam edeceğini açıkladılar. Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner, İl […]
Çankırı Gündemi - 7 Ekim 2019 09:26 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi tarafından yürütülen, “Özel Eğitimde Profesyonel Yaklaşımlar“ adlı Erasmus+ Projesi, final toplantısı gerçekleştirildi.

İngiltere, Portekiz ve Almanya’da işbaşı gözlem, Hollanda’da ise kurs gören kurum öğretmenleri hareketliliklerle ilgili, katılımcılara bilgiler verdiler. Yıl içerisinde yaptıkları yaygınlaştırma faaliyetlerinin meslek hayatları boyunca devam edeceğini açıkladılar.

Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıbık, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan Yıldız, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, İl Müdürleri, Şube Müdürleri, Okul ve Kurum Müdürleri, STK Temsilcileri ve öğretmenlerin katıldığı final toplantısında Kurum Müdürü İbrahim Gökmen, “Projemizin başarıyla yürütülmüş olmasından dolayı son derece mutluyuz. Aynı yıl içinde 2 adet Avrupa Birliği projesinden ve 2 farklı TÜBİTAK Projesinden hibe almaya hak kazanmak kurumumuz adına büyük onur.” dedi.

Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner tarafından Proje Yürütücüsü Elif Genç’e çiçek takdimi yapıldı.

Bu haber 1524 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by