Sumitomo Rubber Ako
Kapalı

Özel İdare KHS Teknik Direktörü Okumuş: Çankırı cevabını tokat gibi verdi

Bölgesel Amatör Lig’de Çankırı temsilcisi 1074 Çankırıspor sezona nağmağlup devam eden Özel İdare KHS 2-1 yenerek rakibinin yenilmezlik serisini bozdu. Çankırı’da Yeni Gün Mağlubiyetle ilgili açıklamalarda bulunan Özel İdare KHS Teknik Direktörü Mesut Okumuş, “Bu maçın bahanesi olamaz.” ifadelerine yer verdi. 1074 Çankırıspor’a 2-1 mağlup olan Kastamonu temsilcisinin Teknik Direktör Mesut Okumuş, “Hem oyuncularım hem […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 22 Kasım 2022 18:12 A A

Bölgesel Amatör Lig’de Çankırı temsilcisi 1074 Çankırıspor sezona nağmağlup devam eden Özel İdare KHS 2-1 yenerek rakibinin yenilmezlik serisini bozdu.

Çankırı’da Yeni Gün

Mağlubiyetle ilgili açıklamalarda bulunan Özel İdare KHS Teknik Direktörü Mesut Okumuş, “Bu maçın bahanesi olamaz.” ifadelerine yer verdi.

1074 Çankırıspor’a 2-1 mağlup olan Kastamonu temsilcisinin Teknik Direktör Mesut Okumuş, “Hem oyuncularım hem kendi adıma bu maçtan dersler çıkaracağız. Sezon başından bu yana her zaman vurguladığımız birlik beraberlik ve takım olgusu içinde hareket etmekti bu maçta bunu gerçekleştiremedik. Çankırı cevabını tokat gibi verdi.” şeklinde konuştu.

Avantajı kullanamadıklarını da söyleyen Teknik Direktör Okumuş, “Kaçan puanlar üzücü. Bizim için çok büyük kayıp. Avantaj elde edeceğimiz haftalarda avantajımızı kullanamadık. Bu hafta lidere gideceğiz. Tekrar bu yarışın içinde var olma mücadelesi vereceğiz. Toparlanmamız gerekiyor. Mağlubiyet bu hafta olmamalıydı. Çok üzücü oldu. Mağlubiyet beklediğimiz bir hafta değildi bu hafta. Bu maç bizi aşırı derecede yıprattı. Oyuncular olarak biz belli bir seviyeye çıktıysak, o seviyeyi tekrar yakalayabiliriz.” dedi.

Muhabir: İlhan Onay

Bu haber 315 kez okundu.
Bölgesel - 18:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by