Sumitomo Rubber Ako
17° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Özlem Seyahat filosunu genişletiyor

▌2020 yılı içerisinde Filosuna beş yeni araç ekleyen Özlem Seyahat “Özlem’le biten yolculuklar için” hızla büyümeye devam ediyor. Çankırı’da Yeni Gün Çankırı’da yıllardır turizm sektöründe hizmet veren Özlem Seyahat her geçen gün hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. Geçtiğimiz 19 Ağustos 2020 tarihinden itibaren Kastamonu’da da hizmet vermeye başlayanÖzlem Seyahat, ilerleyen süreçlerde Antalya, İzmir ve Samsun […]
Çankırı Gündemi - 31 Ağustos 2020 10:05 A A

2020 yılı içerisinde Filosuna beş yeni araç ekleyen Özlem Seyahat

“Özlem’le biten yolculuklar için” hızla büyümeye devam ediyor.

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı’da yıllardır turizm sektöründe hizmet veren Özlem Seyahat her geçen gün hizmet ağını genişletmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz 19 Ağustos 2020 tarihinden itibaren Kastamonu’da da hizmet vermeye başlayanÖzlem Seyahat, ilerleyen süreçlerde Antalya, İzmir ve Samsun illerini de hizmet alanı içerisine dahil edeceğini duyurdu.

Hizmet ağını genişleterek bir çok il arasında bağ kuran Özlem Seyahat otobüs filosuna 41 kişilik yolcu taşıma kapasiteli 2020 model Mercedes-Benz Tourismo marka aracıda dahil ederek büyümeyi sürdürüyor.

2020 yılı içerisinde filosuna 5 yeni aracı kattığını duyuran Özlem Seyahat, mutlu ve huzurlu yolculukların tercih edileni olmaya devam ediyor.

Konu ile ilgili Özlem Seyahat firması tarafından yapılan açıklamada, “Değerli yolcularımızın en sağlıklı ve konforlu seyahat etmeleri için yatırımlarım çalışmalarımız devam edecek” ifadelerine yer verildi.

Bu haber 735 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 10:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by