Sumitomo Rubber Ako
13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Öztürk ziyaretlerine devam ediyor

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı İl Millî Eğitim Müdürü Muammer Öztürk ve İnşaat Emlak Şube Müdürü Fatih Darçın Kızılırmak ilçesine ziyarette bulundular. Okul idarecilerine ve öğretmenlere rehberlik etmek, karşılaşılan sorunları yerinde tespit etmek ve sorunlara çözüm önerileri üretebilmek amacıyla gerçekleştirilen ziyaret gün boyu sürdü. İlçe merkezindeki kurum/okulların yanı sıra  Tımarlı İlkokulu, Hacılar İlkokulu ve Karallı İlkokulu […]
Çankırı Gündemi - 15 Ocak 2020 09:34 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı İl Millî Eğitim Müdürü Muammer Öztürk ve İnşaat Emlak Şube Müdürü Fatih Darçın Kızılırmak ilçesine ziyarette bulundular.

Okul idarecilerine ve öğretmenlere rehberlik etmek, karşılaşılan sorunları yerinde tespit etmek ve sorunlara çözüm önerileri üretebilmek amacıyla gerçekleştirilen ziyaret gün boyu sürdü. İlçe merkezindeki kurum/okulların yanı sıra  Tımarlı İlkokulu, Hacılar İlkokulu ve Karallı İlkokulu da ziyaret edildi.

Ziyarette öğrencileri sınıflarında konuk olunurken öğretmenleri ile öğretmen odalarında buluşmalar gerçekleştirildi. Öğretmen odalarında yapılan görüşmelerde öğretmenlerin istek ve önerileri dinlendi ve yapılması gereken çalışmalar planlandı. Okulların ve kurumların fiziki ve altyapı durumlarının da incelendiği ziyarette eksikliklerin tespiti gerçekleştirildi.

Yapılan ziyaretlerde İl Millî Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, “Okul ve kurum ziyaretlerini bütün ilçelerimizde gerçekleştireceğiz. Öğretmenlerimiz ile alanda, iş başında buluşmak daha verimli oluyor. Öğretmenlerimizin her zaman yanındayız. Görevi insan yetiştirmek olan meslektaşlarımın sorumluluklarının ağır olduğunun farkındayım. Öğretmenlerimiz de bu sorumluluğun bilincindeler, bu durum bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Eğitim konusunda yaşanan her sıkıntıda İl Müdürlüğü olarak sorunların çözümü konusunda her daim eğitim çalışanlarımızın, velilerimizin ve öğrencilerimizin yanında olacağız.” dedi.

Bu haber 747 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by