Sumitomo Rubber Ako
13° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

Pazarda maske denetimi yapıldı

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen ve Valilik Pandemi Denetleme Komisyonu ile birlikte vatandaşların yoğun olarak bulunduğu Çarşamba Pazarı’nda maske denetimi gerçekleştirdi. Vali Ayaz ile Başkan Esen maske, sosyal mesafe, izolasyon ve hijyen konularında vatandaşı uyardı. Çankırı’da pandemi sürecinde zabıta ekipleri tarafından denetimleri sıklaştırılan Çarşamba Pazarı’nda gerçekleşen son […]
Çankırı Gündemi - 27 Ağustos 2020 09:32 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen ve Valilik Pandemi Denetleme Komisyonu ile birlikte vatandaşların yoğun olarak bulunduğu Çarşamba Pazarı’nda maske denetimi gerçekleştirdi.

Vali Ayaz ile Başkan Esen maske, sosyal mesafe, izolasyon ve hijyen konularında vatandaşı uyardı.

Çankırı’da pandemi sürecinde zabıta ekipleri tarafından denetimleri sıklaştırılan Çarşamba Pazarı’nda gerçekleşen son denetime Çankırı Valisi Abdullah Ayaz ve Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’de katıldı. Pazar esnafını tek tek ziyaret eden heyet, alışveriş için pazar alanına gelen vatandaşları da uyardı. Vali Ayaz, ortak alanda bulunan kişilerden büyük çoğunluğunun maske taktığını gördüğünü ve memnun kaldığını belirtti. Başkan Esen ise Çankırı halkının maske kullanımı konusunda hassas davrandığı sürece özlenen eski günlere daha çabuk dönüleceğini vurguladı.

Bu haber 654 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by