Sumitomo Rubber Ako
19° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Radyo Neşe 25 Yaşında

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı’da faaliyet gösteren Radyo Neşe geçtiğimiz Cuma günü 25’inci yıldönümünü kutladı. 25 yıl önce kurulan Radyo Neşe Çankırı halkının vazgeçilmez radyo frekansı olarak akıllara kazındı. 99.5 frekansında ‘Çankırı’nın En Neşeli Radyosu’ sloganıyla yayın yapan Radyo Neşe 25 yıldır farklı program ve tarzlarla Çankırı halkına hizmet etti. Yeni yayın dönemi ile birlikte farklı […]
Çankırı Gündemi - 2 Kasım 2019 13:05 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı’da faaliyet gösteren Radyo Neşe geçtiğimiz Cuma günü 25’inci yıldönümünü kutladı. 25 yıl önce kurulan Radyo Neşe Çankırı halkının vazgeçilmez radyo frekansı olarak akıllara kazındı.

99.5 frekansında ‘Çankırı’nın En Neşeli Radyosu’ sloganıyla yayın yapan Radyo Neşe 25 yıldır farklı program ve tarzlarla Çankırı halkına hizmet etti.

Yeni yayın dönemi ile birlikte farklı ve yepyeni programlarla Çankırı’ya hizmet etmeye devam edeceğini söyleyen Radyo Neşe Yönetim Kurulu Başkanı Turan Harmancı, “25 yıldır bizleri yalnız bırakmayan Çankırı halkına sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Çankırı’nın en neşeli radyosu yeni yayın dönemi ile birlikte yepyeni programlarla devam edecek.” ifadelerine yer verdi.

Çankırı’da Yeni Gün Gazetesi olarak Radyo Neşe’nin 25’inci yıldönümünü kutlar, yeni yayın döneminde başarılar dileriz.

Bu haber 1405 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 13:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by