Sumitomo Rubber Ako
17° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Ramazan Sevinci 30 gün boyunca Radyo Neşe’de

Çankırı’da Yeni Gün Onbirayın sultanı Ramazan ayının manevi iklimi Çankırı’nın sevilen radyosu 99.5 Radyo Neşe ile evlerinize geliyor. Çankırı Müftülüğü ve 99.5 FM bandında yayın yapan Radyo Neşe işbirliği ile bu yıl ki ramazan coşkusuna ortak olacaksınız.  Ramazan ayı boyunca her gün hazırlanan “Mukabele” programı saat 12.00’da radyolarınızla evlerinize gelecek. Birbirinden değerli imam hatiplerin okuyacağı […]
Çankırı Gündemi - 24 Nisan 2020 11:55 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Onbirayın sultanı Ramazan ayının manevi iklimi Çankırı’nın sevilen radyosu 99.5 Radyo Neşe ile evlerinize geliyor.

Çankırı Müftülüğü ve 99.5 FM bandında yayın yapan Radyo Neşe işbirliği ile bu yıl ki ramazan coşkusuna ortak olacaksınız.  Ramazan ayı boyunca her gün hazırlanan “Mukabele” programı saat 12.00’da radyolarınızla evlerinize gelecek. Birbirinden değerli imam hatiplerin okuyacağı mukabele arife günü hatim duası ile son bulacak.

Yine Bahçelievler Cami İmam Hatibi Hüsnü Gürlü’nün hazırlayıp sunduğu birbirinden değerli konuğun katılacağı ve zamanın ruhuna uygun sohbetlerin yapılacağı “Ramazan Sohbetleri” programı saat 19.00’da Ramazan ayı boyunca her gün devam edecek.   

Her hafta Cuma günü mukabele programının ardından Cuma hutbesi canlı yayınla radyolarınız başında dinleyebileceksiniz.

Radyo Neşe Genel Yayın Yönetmeni Turan Harmancı, “Korona virüsü nedeni ile bu yılki ramazan ayında camilerin kapalı olmasının eksikliğini bir nebzede olsa gidermek için harekete geçtiklerini belirterek Ramazan ruhunu Radyo Neşe aracılığı ile dinleyicilere ulaştırma gayreti içerisinde olacaklarını ifade etti.

Camilerimizden yoksun buruk bir Ramazan ayı geçireceğimize dikkat çeken Harmancı, “Programların hazırlanması ve yayınlanması sürecine destek veren Çankırı İl Müftüsü Burhan Keleş, Sucu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Sucu ve MSA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Atılkan’a teşekkür ediyorum” dedi.

Ramazan Sevinci 30 gün boyunca 99,5 FM bandı ve radyonese.com adresinden dinlenebilecek. Radyolarınız başından ayrılmayın!

Mukabele: Her gün saat 12.00-13.00’ arasında

Ramazan sohbetleri: Her gün saat 19.00’da

Cuma Hutbesi: Cuma günü

Bu haber 919 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 11:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by