Sumitomo Rubber Ako
20° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Rektör Ayrancı 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı Yayınladı

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Karatekin Üniversitesi (ÇAKÜ) Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü hakkında sosyal medya üzerinden bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada, İstiklal Mücadelesi’nde olduğu gibi Türk Milleti’nin bağımsızlığına kastedenlere vermiş olduğu cevaba değinen Ayrancı, “Bundan üç yıl önce, milli irademize yapılan hain darbe girişimine karşı, tıpkı ecdadımızın İstiklal […]
Çankırı Gündemi - 16 Temmuz 2019 09:41 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Karatekin Üniversitesi (ÇAKÜ) Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü hakkında sosyal medya üzerinden bir açıklama yaptı.

Yaptığı açıklamada, İstiklal Mücadelesi’nde olduğu gibi Türk Milleti’nin bağımsızlığına kastedenlere vermiş olduğu cevaba değinen Ayrancı, “Bundan üç yıl önce, milli irademize yapılan hain darbe girişimine karşı, tıpkı ecdadımızın İstiklal Mücadelesi’nde yaptığı gibi, Türk Milleti’nin bağımsızlığına kastedenlere karşı nasıl bir cevap verdiğini tüm dünyaya bir kez daha göstermiş olduğumuz “15 Temmuz Demokrasi Zaferi”mizi kutluyor, gözünü kırpmadan vatanı için meydanlara koşarak şehit olan vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyor, gazi olan vatandaşlarımıza ise şükranlarımı sunuyorum.” ifadelerine yer verdi.

Bu haber 1584 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by