Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Rektör Ayrancı, Birleşik Krallık Büyükelçisi Chillcott ile görüştü

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı, Birleşik Krallık Büyükelçisi Sir Dominick Chilcott ile 40 dakikalık bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşmede, Rektör Prof. Dr. Hasan Ayrancı, büyükelçilik eliyle İngiltere Başbakanı Boris Johnson’a kültür değeri olan çeşitli hediyeler verdi. Ayrıca Rektör Ayrancı, Boris Johnson’a ulaştırılmak üzere Chilcott’a iki sayfalık bir davet mektubu da […]
Çankırı'da Yeni Gün - Çankırı'da Yeni Gün - Çankırı Gündemi - 9 Ağustos 2019 09:32 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı, Birleşik Krallık Büyükelçisi Sir Dominick Chilcott ile 40 dakikalık bir görüşme gerçekleştirdi.

Görüşmede, Rektör Prof. Dr. Hasan Ayrancı, büyükelçilik eliyle İngiltere Başbakanı Boris Johnson’a kültür değeri olan çeşitli hediyeler verdi.

Ayrıca Rektör Ayrancı, Boris Johnson’a ulaştırılmak üzere Chilcott’a iki sayfalık bir davet mektubu da iletti ve kendisini Çankırı Karatekin Üniversitesi’nde görmek istediklerini ifade etti.

Birleşik Krallık Büyükelçisi, hediyeleri ve davet mektubunu Başbakan Johnson’a takdim edeceğini ve en kısa zamanda kendisinin de Çankırı’ya gelmek istediğini söyledi.

Toplantıda hazır bulunan eğitim uzmanları da Çankırı Karatekin Üniversitesi ile eğitim, araştırma ve personel hareketliliği için hazır olduklarını ve işbirliğinin devam etmesini arzuladıklarını ifade ettiler.

Bu haber 5858 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by