Sumitomo Rubber Ako
Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

Rektör Ayrancı Çankırı basını ile bir araya geldi

Çankırı’da Yeni Gün Rektör Ayrancı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Çankırı basını ile bir araya geldi. Çankırı Karatekin Üniversitesi tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Gazeteci Sadık Softa, “Rektör Ayrancı Çankırı tarihine adını altın harflerle yazdırdı. Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Çankırı’da görev yapan yerel ve […]
Çankırı Gündemi - 12 Ocak 2021 11:18 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Rektör Ayrancı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Çankırı basını ile bir araya geldi.

Çankırı Karatekin Üniversitesi tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Gazeteci Sadık Softa, “Rektör Ayrancı Çankırı tarihine adını altın harflerle yazdırdı.

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Çankırı’da görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileri ile öğle yemeğinde bir araya geldi.

Pandemi koşullarına uygun olarak gerçekleşen yemekte konuşan Rektör Prof. Dr. Hasan Ayrancı, “Biz yerel basınımızı çok önemsiyoruz. Onların yanındayız, onlar da bizim yanımızda. Yaptıklarımızı halka anlatmamızda gösterdikleri gayret ve katkıdan son derece memnunuz. Gün vesilesi ile zor şartlar altında çalışan gazeteci arkadaşlarımızın bir kez daha 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum.” dedi.

Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Murat Demir, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle kendilerini unutmayan Rektör Ayrancı’ya tüm arkadaşları adına teşekkür ettiğini ifade ettikten sonra;  “Bizler Çankırı’da kısıtlı imkânlar ile elimizden gelen en iyi şekilde bu mesleği icra etmeye çalışıyoruz. Bu anlamda bize her türlü desteği veren ve kolaylık sağlayan tüm kurumlarımıza her zaman teşekkür ediyoruz. Basın mensupları adına söyleyebilirim ki, Çankırı Karatekin Üniversitesi de bu kurumlar arasında ilk sıralardadır.” dedi.

Anadolu’ya Tercüman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni, Usta Gazeteci Sadık Softa ise, “Sayın Rektörüm, üç yıl gibi kısa bir süre içerisinde açtığınız fakülteler, programlar, enstitüler, araştırma merkezleri, meslek yüksekokulları ve Teknokent ile Çankırı tarihine adınızı altın harflerle yazdırdınız. Bu şehir bunu unutmayacaktır. Size ve ekibinize teşekkür ediyoruz.” dedi.

Düzenlenen yemek programı, Rektör Ayrancı’nın günün anısına gazetecilere çeşitli hediyeler vermesi ve hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi” ifadelerine yer verildi.

Bu haber 464 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 11:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by