Sumitomo Rubber Ako
16° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Rektör Ayrancı canlı yayında üniversite adayları ile buluştu

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı, Milli Eğitim Bakanlığı’nın bu yıl tercih yapacak adaylara üniversiteleri tanıtmak için başlattığı “Benim Tercihim, Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri” webinarına katıldı. Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü tarafından organize edilen ve Youtube üzerinden canlı yayınlanan programın moderatörlüğünü Milli Eğitim Uzmanı Ömer Sarıca yaptı. Rektör Ayrancı, […]
Eğitim - 25 Haziran 2020 09:26 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı, Milli Eğitim Bakanlığı’nın bu yıl tercih yapacak adaylara üniversiteleri tanıtmak için başlattığı “Benim Tercihim, Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri” webinarına katıldı.

Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü tarafından organize edilen ve Youtube üzerinden canlı yayınlanan programın moderatörlüğünü Milli Eğitim Uzmanı Ömer Sarıca yaptı.

Rektör Ayrancı, programda ÇAKÜ’nün fiziki durumu, teknik altyapısı, öğretim kadrosu, akademik bölümleri yanında üniversitenin sosyal, ulaşım ve barınma olanakları hakkında detaylı bilgi verdi. Ayrancı program sonunda, sosyal medya üzerinden gelen ve canlı yayına katılan aday öğrencilerin sorularını da yanıtladı.

Yayının tamamı ÇAKÜ Mobil üzerinden ya da ÇAKÜ Youtube kanalı üzerinden izlenebilmekte.

Bu haber 2030 kez okundu.
Eğitim - 09:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by