Sumitomo Rubber Ako
11° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Saadet Partisi Online Esnaf Kongresi’ne Hazırlanıyor

Saadet Partisi Çankırı İl Başkanı Mustafa Ünver  “Esnaf Kongresi” düzenleceklerini ifade etti. Ünver, özellikle Çankırı esnafımızın zor  günler geçirdiğini, ekonomik krizlerle beraber pandeminin de etkisiyle sıkıntılı bir sürece girdiklerini belirttiği açıklamasında, “Türkiye’de yaşanan ekonomik bunalımın getirdiği sıkıntılar malumdur. Pandemi süreciyle birlikte son zamanlarda daha da zor bir sürece girmiş bulunmaktayız. Bu nedenle hep birlikte bir […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 26 Mayıs 2021 15:21 A A

Saadet Partisi Çankırı İl Başkanı Mustafa Ünver  “Esnaf Kongresi” düzenleceklerini ifade etti. Ünver, özellikle Çankırı esnafımızın zor  günler geçirdiğini, ekonomik krizlerle beraber pandeminin de etkisiyle sıkıntılı bir sürece girdiklerini belirttiği açıklamasında, “Türkiye’de yaşanan ekonomik bunalımın getirdiği sıkıntılar malumdur. Pandemi süreciyle birlikte son zamanlarda daha da zor bir sürece girmiş bulunmaktayız. Bu nedenle hep birlikte bir çıkış yolu bulmak zorundayız. İşsiz kalan insanlarımız, evine ekmek götürmekte sıkıntı yaşayan babalar, kepenk kapatan esnafımız, borca batan vatandaşımız zor durumdadır. Genel Merkezimiz tarafından ekonomimizin can damarı esnafımızın problemlerini görüşmek üzere 03 Haziran 2021 Pazartesi günü saat 15:30’da online olarak “zoom” üzerinden esnaf buluşması planlıyoruz’’dedi.

Mustafa Ünver, Çankırı il merkezinde ve ilçelerinde faaliyet gösteren esnaflardan bu buluşmaya katılmak isteyenlerin iletişim bilgilerini cankirisaadet@hotmail.com e-mail adresine en geç 28 Mayıs Cuma gününe  bildirmelerini istedi.

Bu haber 342 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 15:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by