Sumitomo Rubber Ako
10° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Şabanözü Belediyesi’nden öğrencilere karne hediyesi

Çankırı’da Yeni Gün Şabanözü Belediyesinden Öğrencilere Karne Hediyesi Yaptığı yenilikçi etkinliklerle adından sık sık söz ettiren Şabanözü Belediye Başkanı Faik Özcan öğrencilere karne hediyesi olarak sinema bileti hediye ediyor. ‘Karneni getir, sinema biletini götür’ etkinliğini sosyal medya hesabından paylaşan Başkan Özcan, ‘KARNENİ GETİR SİNEMA BİLETİNİ GÖTÜR’ 2019-2020 Eğitim Öğretim Dönemi ara tatili yaklaşıyor. Şabanözü Belediyesi […]
Çankırı Gündemi - 13 Ocak 2020 09:33 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Şabanözü Belediyesinden Öğrencilere Karne Hediyesi

Yaptığı yenilikçi etkinliklerle adından sık sık söz ettiren Şabanözü Belediye Başkanı Faik Özcan öğrencilere karne hediyesi olarak sinema bileti hediye ediyor.

‘Karneni getir, sinema biletini götür’ etkinliğini sosyal medya hesabından paylaşan Başkan Özcan,

‘KARNENİ GETİR SİNEMA BİLETİNİ GÖTÜR’

2019-2020 Eğitim Öğretim Dönemi ara tatili yaklaşıyor. Şabanözü Belediyesi olarak ilçe sınırları içindeki ve köy okullarımızda eğitim gören tüm öğrencilerimize sinema bileti hediye ediyoruz. Karnesini Belediyemize gösteren öğrencilerimiz Çankırı Yunus AVM Cinemax sinema salonunda ”1 Nisan Çarşamba” gününe kadar dilediği bir filmi izleyebileceklerdir. Ayrıca Film izleyen öğrencilerimize 1 adet meyve suyu hediye edilecektir .Sinemayı tercih etmeyen öğrencilerimiz için ise Yunus AVM içerisinde bulunan oyun parklarında 1 saat kullanım süresiyle oyun oynama hakları vardır. Biletler Şabanözü Belediyesinden temin edilecektir.

Şimdiden karnesini alacak olan tüm öğrencilerimiz kutlar; eğitim öğretim hayatlarında başarılar dileriz.

Şabanözü Belediyesi olarak her zaman öğrencilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.” İfadelerini kullandı.

Bu haber 813 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by