Sumitomo Rubber Ako
11° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Şabanözü’nde yol çalışması sürüyor

Çankırı’da Yeni Gün Şabanözü  Kamış Köyü arası sıkıştırılmış beton yol yapım çalışmaları devam ediyor. Çankırı 27. Dönem AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu konu ile alakalı yaptığı açıklamada, “Şabanözü  Kamış Köyü arası Sıkıştırılmış beton yol yapım çalışmaları devam ediyor. Hep söylüyoruz; İşimiz Hizmet Gücümüz Millet. Sizin için, hep en iyisi ve hep daha fazlası. Şimdiden […]
Çankırı Gündemi - 21 Ekim 2020 10:11 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Şabanözü  Kamış Köyü arası sıkıştırılmış beton yol yapım çalışmaları devam ediyor.

Çankırı 27. Dönem AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu konu ile alakalı yaptığı açıklamada, “Şabanözü  Kamış Köyü arası Sıkıştırılmış beton yol yapım çalışmaları devam ediyor.

Hep söylüyoruz; İşimiz Hizmet Gücümüz Millet. Sizin için, hep en iyisi ve hep daha fazlası. Şimdiden hayırlı olsun.

Şabanözü Belediye Başkanı Faik Özcan konu ile alakalı sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada ise, “Kamış köyü ve Şabanözü bağlantı yolunun beton yol çalışması başladı.

Milletvekilimiz Sn.Salim Çivitcioğlu, İl Özel İdare Genel Sekreteri Sn.Hasan Yıldız, İlçe Başkanımız Sn.Uğur Soydaş ve il genel meclis üyelerimiz ile birlikte vatandaşlarımıza ve bölge halkına konfor ve kullanım kolaylığı sağlayacak beton yol yapım çalışmasını yerinde inceledik.Yolumuzun köyümüze ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Bu haber 3146 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 10:11 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by