Sumitomo Rubber Ako
Kapalı

Sağlık Çalışanlarına İletişim Semineri düzenlendi

Çankırı Devlet Hastanesinde görev yapan sağlık çalışanlarına yönelik “Evde ve İşte Etkili İletişim” konulu seminer düzenlendi. Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Çelebi Çağlayan ve Rehberlik Hizmetleri Bölüm Başkanı Mevlüt Erdoğan tarafından Çankırı Devlet Hastanesi konferans salonunda düzenlenen seminerde gerek özel hayatta gerekse iş hayatında yaşanan iletişim sorunları […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 6 Eylül 2022 17:41 A A

Çankırı Devlet Hastanesinde görev yapan sağlık çalışanlarına yönelik “Evde ve İşte Etkili İletişim” konulu seminer düzenlendi.

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Çelebi Çağlayan ve Rehberlik Hizmetleri Bölüm Başkanı Mevlüt Erdoğan tarafından Çankırı Devlet Hastanesi konferans salonunda düzenlenen seminerde gerek özel hayatta gerekse iş hayatında yaşanan iletişim sorunları ve sorunlara karşı çözüm önerileri konusuna değinildi. Etkili iletişim ve iletişim yöntemlerinin öneminin vurgulandığı seminer katılımcılar tarafından ilgiyle takip edildi.

Bu haber 1746 kez okundu.
Bölgesel - 17:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by