Sumitomo Rubber Ako
Parçalı bulutlu
  • EURO 7.39
  • DOLAR 6.77

“Sağlıkta Verimlilik, Kalite ve Akreditasyon Değerlendirmeleri” İlimiz Sağlık kurumlarında gerçekleştirildi

Çankırı?da Yeni Gün Çankırı Sağlık İl Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Sağlıkta Verimlilik, Kalite Ve Akreditasyon Değerlendirmelerinin gerçekleştirildiğini duyurdu. Çankırı Sağlık İl Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, “Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Sağlıkta Verimlilik, Kalite Ve Akreditasyon Dairesi Başkanlığının  22.01.2019 tarih ve 26325996-929 E-24 sayılı makam onayı ile ülke genelinde E1 grubu hastanelerin ve müstakil diyaliz üniteleri/merkezlerinin […]
Çankırı Gündemi - 7 Haziran 2019 16:00 A A

Çankırı?da Yeni Gün

Çankırı Sağlık İl Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Sağlıkta Verimlilik, Kalite Ve Akreditasyon Değerlendirmelerinin gerçekleştirildiğini duyurdu.

Çankırı Sağlık İl Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, “Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Sağlıkta Verimlilik, Kalite Ve Akreditasyon Dairesi Başkanlığının  22.01.2019 tarih ve 26325996-929 E-24 sayılı makam onayı ile ülke genelinde E1 grubu hastanelerin ve müstakil diyaliz üniteleri/merkezlerinin sağlıkta kalite değerlendirmelerinin, SKS değerlendirme sistematiği doğrultusunda, SKS Hastane ve SKS Diyaliz setleri esas alınarak değerlendirilmesi yapılacaktır. İlimizde SKS değerlendiricisi olan  Tıbbi sekreter İsmail GÖKÇE ve İl Kalite Koordinatörlüğünden Hemşire Havva KARABUĞA görevlendirilmiştir. Özel Karatekin Hastanesi Diyaliz Merkezi ve E1 grubu Kurşunlu İlçe Devlet Hastanesi İl Kalite Koordinatörümüz Dr Eyüp YALÇINKAYA ve Uzman Erdal ÇALIKUŞU?nun başkanlığında değerlendirmeleri gerçekleştirilmiştir.” denildi.

 

Bu haber 156 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 16:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by