Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Salgın koordinasyon toplantısı gerçekleşti

Çankırı’da Yeni Gün Vali Abdullah Ayaz, 112 ve AFAD İl Müdürlüğü’nde incelemelerde bulundu. Çankırı Valiliği tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Valimiz Abdullah Ayaz, 112 Acil Çağrı Merkezi ve İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünde (AFAD) incelemelerde bulundu. Her hafta yapılan salgın koordinasyon toplantısı bu hafta AFAD’da gerçekleştirildi. Toplantıya Valimiz Abdullah Ayaz’ın yanı sıra Vali […]
Çankırı Gündemi - 12 Ocak 2021 11:16 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Vali Abdullah Ayaz, 112 ve AFAD İl Müdürlüğü’nde incelemelerde bulundu.

Çankırı Valiliği tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Valimiz Abdullah Ayaz, 112 Acil Çağrı Merkezi ve İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünde (AFAD) incelemelerde bulundu.

Her hafta yapılan salgın koordinasyon toplantısı bu hafta AFAD’da gerçekleştirildi. Toplantıya Valimiz Abdullah Ayaz’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Şahin Bayhan, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır Ayçiçek, İl Sağlık Müdürü Dr. Hüseyin Sarıkaya, AFAD İl Müdürü Abdullah Özçelik ve diğer yetkililer katıldı.

Toplantıda, pandemi sürecindeki mevcut durum, ilimizdeki vakalarda yakalanan düşüş trendinin korunması için alınacak tedbirler ve diğer konular görüşüldü.

Toplantının ardından Valimiz Ayaz ve beraberindekiler AFAD İl Müdürlüğünde incelemelerde bulunduktan sonra 112 Acil Çağrı Merkezine geçti. Valimiz Abdullah Ayaz Acil Çağrı Merkezinin merkezin son durumu ile ilgili 112 Müdürü Ayla Ayan Uzgören’den detaylı bilgi aldı” ifadelerine yer verildi.

Bu haber 479 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 11:16 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by