Sumitomo Rubber Ako
23° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Salon ve tesisler canlanıyor

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce, Ömer Topuz güreş salonuna  yapılan tadilat çalışmaları başlatıldı. Yapılan planların ardından kullanıma hazır hale geldiği belirtildi. Çankırı güreşçilerine hizmet verecek olan salonda, sporculara ait soyunma odaları, banyo ve tuvaletler bakım ve onarımdan geçirilerek tadilat çalışmaları yapıdı. Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, mevcut güreş salonunu yeniledi. […]
Çankırı Gündemi - 22 Ağustos 2020 09:34 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce, Ömer Topuz güreş salonuna  yapılan tadilat çalışmaları başlatıldı. Yapılan planların ardından kullanıma hazır hale geldiği belirtildi. Çankırı güreşçilerine hizmet verecek olan salonda, sporculara ait soyunma odaları, banyo ve tuvaletler bakım ve onarımdan geçirilerek tadilat çalışmaları yapıdı.

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, mevcut güreş salonunu yeniledi. İç ve dış cephesinde yapılan düzenlemeler ile yeni görünümüne kavuşan Ömer Topuz güreş salonunu, antrenmanlara uygun hale getirildiği bildirildi. Yoğun yağışlarda açık havanın olumsuz etkileri ve tribünde oluşabilecek problemler de çözüme kavuşturulduğu açıklandı.    

Çalışmaların ardından güreş salonunda incelemelerde bulunan Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak “ Önemli şampiyonlarımızdan merhum Ömer Topuz’un adını taşıyan güreş salonunun spor ve güreş camiamıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bu haber 401 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by