Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Sarıkaya, ‘’Vakit ve sevdiklerimizi kaybetmeden aşılarımızı olalım’’

Çankırı İl Sağlık Müdürü Dr. Hüseyin Sarıkaya maske, mesafe, hijyenin kontrollü sosyal hayatın olmazsa olmazı olduğunu belirtti. Kurban Bayramı sonrasında artış gösteren vaka sayıları ve tedbirler konusuna değinen İl Sağlık Müdürü Hüseyin Sarıkaya, ”Sevdiklerimizin aramızdan ayrılmasını istemiyorsak bu kurallara uymak zorundayız. Her vatandaş ve birey olarak bizlerin kendimizi Covid-19 pozitif gibi düşünür ve ona göre […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 29 Temmuz 2021 10:07 A A

Çankırı İl Sağlık Müdürü Dr. Hüseyin Sarıkaya maske, mesafe, hijyenin kontrollü sosyal hayatın olmazsa olmazı olduğunu belirtti.

Kurban Bayramı sonrasında artış gösteren vaka sayıları ve tedbirler konusuna değinen İl Sağlık Müdürü Hüseyin Sarıkaya, ”Sevdiklerimizin aramızdan ayrılmasını istemiyorsak bu kurallara uymak zorundayız. Her vatandaş ve birey olarak bizlerin kendimizi Covid-19 pozitif gibi düşünür ve ona göre yaşamımızı düzenlersek, sevdiklerimizi korumuş ve aramızdan ayrılmamasını sağlamış oluruz. Bayram sonrası Ülkemizde olduğu gibi Çankırı’da vaka sayılarında hızlı bir artış göze çarpmakta. Bu durum hastaneye yatışlara da yansıyabilir. Pandemi ile mücadelenin ve salgından korunmanın yolu tedbirlere uymak ve aşı olmak. Vakit ve sevdiklerimizi kaybetmeden aşılarımızı olalım. ” ifadelerini kullandı.

Hüseyin Sarıkaya açıklamalarının son kısmında ise , tedbirden taviz vermeden mücadelemizde sağlıkla yol alalım, dedi.

Bu haber 1236 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 10:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by