Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Seçim Döneminde Park İsteyen Çocuğun İsteğini Gerçekleştirdi

Çankırı?da Yeni Gün Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, çalışmaları arasında öncelik sırasını küçük bir çocuğun isteğine verdi.  Başkan Esen, seçim döneminde ziyaret ettiği Kalealtı TOKİ Konutlarında küçük bir çocuğun park isteğini göreve gelir gelmez yerine getirdi. Çocuklara olan sevgisini her fırsatta gösteren Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, göreve geldiğinde verdiği ilk talimat ile Mimar […]
Çankırı'da Yeni Gün - Çankırı'da Yeni Gün - Çankırı Gündemi - 9 Haziran 2019 09:07 A A

Çankırı?da Yeni Gün

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, çalışmaları arasında öncelik sırasını küçük bir çocuğun isteğine verdi.  Başkan Esen, seçim döneminde ziyaret ettiği Kalealtı TOKİ Konutlarında küçük bir çocuğun park isteğini göreve gelir gelmez yerine getirdi.

Çocuklara olan sevgisini her fırsatta gösteren Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, göreve geldiğinde verdiği ilk talimat ile Mimar Sinan Mahallesi Kalealtı TOKİ bölgesinde küçük bir çocuğun park isteğini yerine getirdi. Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler, küçük çocuğun yaşadığı Kalealtı TOKİ bölgesine çocuk oyun parkı yaparak içerisine 0-14 yaş aralığı çocuklar için oyun grupları yerleştirdi. Esen, bir çocuğun isteğini yerine getirmekten mutluluk duyduklarını belirterek ?Bundan sonraki çalışmalarımızda da çocuklarımızın istekleri için imkânlarımız çerçevesinde elimizden gelen gayreti göstermeye ve onların sevinçlerine ortak olmaya devam edeceğiz.? ifadelerini kulandı.

 

Bu haber 614 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by