Sumitomo Rubber Ako
19° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Sefer Ustadan örnek davranış

Çankırı’da Yeni Gün   2019 Yılının Ahisi seçilen Çankırı’nın gıda sektöründe olan Sefer Tekmen duyurduğu kampanya ile Barış Pınarı Harekatına destek olmak için kolları sıvadı. Çankırı’da ne yapılacağını düşünen Tekmen 28.Mekanize Piyade Tugay’ında ve Çankırı İl Jandarma Komutanlığı’ında vatani görevini yapmakta olan askerlerimize Sefer Tekme’in lokantasında yiyecekleri yemeklerde %99 indirim yaptığını duyurdu. Yaptığı kampanya ile […]
Çankırı Gündemi - 14 Ekim 2019 10:04 A A

Çankırı’da Yeni Gün

 

2019 Yılının Ahisi seçilen Çankırı’nın gıda sektöründe olan Sefer Tekmen duyurduğu kampanya ile Barış Pınarı Harekatına destek olmak için kolları sıvadı. Çankırı’da ne yapılacağını düşünen Tekmen 28.Mekanize Piyade Tugay’ında ve Çankırı İl Jandarma Komutanlığı’ında vatani görevini yapmakta olan askerlerimize Sefer Tekme’in lokantasında yiyecekleri yemeklerde %99 indirim yaptığını duyurdu. Yaptığı kampanya ile hem esnaflara örnek oldu hemde olarıda bu kampaya gibi kampanyalar başlatmalarına sebep oldu.

Sefer Tekmen bilinen adı ile Sefer Usta ile yaptığımız ropörtajda, “Bu gün askerimizin yanında olmayacağızda ne zaman askerimizin yanında olacağız. Gün bu gündür birlik olma beraber olma günüdür bu gün, birbirimize kenetlenmenin gerektiği bir gündür.” diyen tekmen sözlerine şöyle devam etti.

“Ben Çankırı’da işletme sahibi olan küçük esnaflardan biriyim. Benim yapabileceğim en güzel şey 28.Mekanize Piyade Tugay’ında ve Çankırı İl Jandarma Komutanlığı’ında bulunan er’inden Albayına, Paşasına kadar tüm rütbelerde dahil, lokantamızda yemek yediklerinde %99 indirim yaptık.

Maddiyatın önemi yok, manevi güç olarak askerimizin yanında olduğumuzu ben dahildiğer esnaflarımızda gösterelim. Bu kampanyaya Perşembe günü başladım ve Çankırı’da çok ses getirdi. Benden sonra telefoncu başlattı kampanya, Koaför başlatmış bir kampanya baktığımızda fedakar bir milletimiz var. İnşaat işçimizin biri ev tamiratı, tadilatı yapıyor ve kampanyaya destek verdiğini ve ‘askerlerimizin evinde her hangir bir gerekli tamirat, tadilat işi olursa bende ücretsiz yapacağım’ diyor.

Önemliolan burada askerimizn yanında olduğumuzu göstermek.” dedi.

Sefer Tekmen, Çankırı’ya okumak için il dışından gelen ve Çankırı’da bulunan şehit ve gazi çocuklarınında kampanyadan yararlana bileceğini ve şehit ve gazi çocuklarına %100 indirim olduğunu söyledi.

Bu haber 2032 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 10:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by