Sumitomo Rubber Ako
11° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Şehit ailesine anlamlı ziyaret

Çankırı İl Tarım Ve Orman Müdürü Dr. Hüseyin Düzgün, İskilipli ailesini ziyaret etti. Çankırı İl Tarım Ve Orman Müdürlüğü tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Valiliğimizce planlanan şehitlerimizin ve gazilerimizin ailelerine ziyarette bulunulması kapsamında; 06.05.1964 yılında Şehit olan Er Abdullah İskilipli’nin oğlu Uğur İskilipli, İl Müdürü Dr. Hüseyin Düzgün tarafından ziyaret edilmiştir. Ziyaret sırasında İl […]
Çankırı'da Yeni Gün - Burak Kaya - Bölgesel - 10 Mayıs 2021 15:05 A A

Çankırı İl Tarım Ve Orman Müdürü Dr. Hüseyin Düzgün, İskilipli ailesini ziyaret etti.

Çankırı İl Tarım Ve Orman Müdürlüğü tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Valiliğimizce planlanan şehitlerimizin ve gazilerimizin ailelerine ziyarette bulunulması kapsamında; 06.05.1964 yılında Şehit olan Er Abdullah İskilipli’nin oğlu Uğur İskilipli, İl Müdürü Dr. Hüseyin Düzgün tarafından ziyaret edilmiştir.

Ziyaret sırasında İl Müdür Yardımcısı Halil Tekin ve İdari ve Mali İşler Şube Müdürü Arman Göksu refakat etmiştir.

Yapılan ziyarette İl Müdürümüz Dr. Hüseyin Düzgün şehit ailesinin sorunlarını ve ihtiyaçlarını dinlemiş, Devletin daima yanlarında olduğunu, herhangi bir ihtiyaç ve sorunlarının olduğunda her zaman kendileri ile irtibata geçmelerini belirtmiştir. (Aileye bir adet çiçek ve hediye takdim edilmiştir.)

Şehit yakınları hatırlanmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, başta Valiliğimiz olmak üzere devletin bütün kurumlarına ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etmişlerdir” ifadelerine yer verildi.

Bu haber 410 kez okundu.
Bölgesel - 15:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by