Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Şehit Yahya Coşkuner Ortaokulu Türkiye Beyzbol Şampiyonu oldu

Samsun’da gerçekleştirilen Türkiye Beyzbol karşılaşmalarında şampiyon olan Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Şehit Yahya Coşkuner Ortaokulu öğrencileri kurumumuza ziyarette bulundular. Şehit Yahya Coşkuner Ortaokulu Beyzbol takımı Türkiye geneli Küçükler kategorisinde 8 takımın katıldığı turnuvada namağlup bir şekilde şampiyon oldu. 26-30 Nisan 2022 tarihleri arasında Samsun Çarşamba ilçesinde gerçekleştirilen Küçük Erkekler Türkiye Beyzbol şampiyonasında Şehit Yahya […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 11 Mayıs 2022 16:32 A A

Samsun’da gerçekleştirilen Türkiye Beyzbol karşılaşmalarında şampiyon olan Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Şehit Yahya Coşkuner Ortaokulu öğrencileri kurumumuza ziyarette bulundular.

Şehit Yahya Coşkuner Ortaokulu Beyzbol takımı Türkiye geneli Küçükler kategorisinde 8 takımın katıldığı turnuvada namağlup bir şekilde şampiyon oldu. 26-30 Nisan 2022 tarihleri arasında Samsun Çarşamba ilçesinde gerçekleştirilen Küçük Erkekler Türkiye Beyzbol şampiyonasında Şehit Yahya Coşkuner Ortaokulu öğrencileri izleyenlerinden beğeni topladı. Turnuva süresince Beden Eğitimi Öğretmeni ve takım antrenörü Muharrem Çamalan ve ekibi maçlara büyük özveri ile  hazırlandı. 

Gençlik ve Spor Bakanlığı Okul Sporları Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen şampiyonaya Küçükler, Yıldızlar ve Gençler kategorilerinde 32 ilden, 32 takım ve 430 sporcu katıldı.

Küçükler kategorisinde sonuçlar:

1-Çankırı Şehit Yahya Coşkuner Ortaokulu

2-Balıkesir İlyaslar Şehit Niyazı Elçin Ortaokulu

3-Ordu Korgan Ortaokulu

4-Adana ÇEAŞ Ortaokulu

Bu haber 205 kez okundu.
Bölgesel - 16:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by