Sumitomo Rubber Ako
20° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Şehitlikte 15 Temmuz programı düzenlendi

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı’da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma etkinlikleri Garnizon Şehitliğinde düzenlenen anma programı ile başladı. Programa Vali Hamdi Bilge AKTAŞ, Çankırı Milletvekili Salim ÇİVİTÇİOĞLU, İl Garnizon Komutan V. Kenan KARAGÖZ, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı ESEN, Cumhuriyet Başsavcısı V. Okan YILDIRIM, Karatekin Üniversitesi Rektör V. Murat ARI, Vali Yardımcısı Abdullah […]
Çankırı Gündemi - 16 Temmuz 2019 09:44 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı’da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma etkinlikleri Garnizon Şehitliğinde düzenlenen anma programı ile başladı.

Programa Vali Hamdi Bilge AKTAŞ, Çankırı Milletvekili Salim ÇİVİTÇİOĞLU, İl Garnizon Komutan V. Kenan KARAGÖZ, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı ESEN, Cumhuriyet Başsavcısı V. Okan YILDIRIM, Karatekin Üniversitesi Rektör V. Murat ARI, Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl Jandarma Komutanı Hıdır AYÇİÇEK, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa ÇIBIK, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan YILDIZ, Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Av. Abdülkadir ÇELİK, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı İlhan TEKİN, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Hasan ÇAKIR, daire amirleri, STK temsilcileri, Türk Silahlı Kuvvetleri Mensupları ile Şehit ve Gazi yakınları katıldı.  Anma Programı Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Kuran tilaveti ve İl Müftüsü Bürhan KELEŞ tarafından yapılan duaların ardından, Protokol üyelerince Garnizon Şehitliğinde bulunan Şehit Kabirlerinin ziyareti ile sona erdi.

Akabinde 15 Temmuz Fotoğrafları Sergisinin açılışı için Çankırı Müzesine geçildi.

Vali Hamdi Bilge Aktaş ile ilgili protokol üyeleri tarafından açılan 15 Temmuz Fotoğrafları sergisi gezildi.

Bu haber 1665 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:44 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by