Sumitomo Rubber Ako
13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

“Sen hayal et biz gerçekleştirelim”

Çankırı’da Yeni Gün Eldivan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ‘Sen Hayal Et Biz Gerçekleştirelim – Hayalimdeki Oyuncak Projesi’ başlatıldı. Eldivan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından proje hakkında yapılan açıklamada, “Projemiz, İlçemiz Eldivan Çok Programlı Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü 11.Sınıf öğrencileri tarafından hazırlanmıştır. Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni Raziye DALKIRAN’ın yönetiminde gerçekleştirilen projemizde; […]
Çankırı Gündemi - 16 Ocak 2020 11:44 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Eldivan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ‘Sen Hayal Et Biz Gerçekleştirelim – Hayalimdeki Oyuncak Projesi’ başlatıldı.

Eldivan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından proje hakkında yapılan açıklamada, “Projemiz, İlçemiz Eldivan Çok Programlı Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü 11.Sınıf öğrencileri tarafından hazırlanmıştır. Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni Raziye DALKIRAN’ın yönetiminde gerçekleştirilen projemizde; Korgun Sevgi Evleri, Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu’nda kalan 3-10 yaş grubu öğrencilerine hayallerindeki oyuncak çizdirilmiştir. Çizimi gerçekleşen oyuncaklar 11.Sınıf öğrencileri tarafından dikilmiş ve Sevgi Evleri’nde kalan öğrencilere hediye edilmiştir.” ifadelerine yer verildi.

Bu haber 2058 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 11:44 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by