Sumitomo Rubber Ako
19° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

‘Senin de dikili bir ağacın olsun’

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı 18 Vites Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği ve Kırkevler Mahallesi Muhtarlığı ortak organizasyonu olarak, geçtiğimiz Pazar günü Badem Çekirdeği ve Çam Ağacı Dikim Etkinliği gerçekleştirildi. Kırkevler Mahallesi’nde bulunan Şehitlik mevkiinin üst tarafında bulunan dağın eteklerinde gerçekleştirilen etkinlikte 150 adet Çam fidanı ve 500 adet Badem Çekirdeği dikildi. Etkinlikte açıklama yapan Kırkevler […]
Çankırı Gündemi - 6 Kasım 2019 15:00 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı 18 Vites Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği ve Kırkevler Mahallesi Muhtarlığı ortak organizasyonu olarak, geçtiğimiz Pazar günü Badem Çekirdeği ve Çam Ağacı Dikim Etkinliği gerçekleştirildi.

Kırkevler Mahallesi’nde bulunan Şehitlik mevkiinin üst tarafında bulunan dağın eteklerinde gerçekleştirilen etkinlikte 150 adet Çam fidanı ve 500 adet Badem Çekirdeği dikildi.

Etkinlikte açıklama yapan Kırkevler Mahallesi Muhtarı Sinan Yurtdaş yaptıkları etkinliğin muhtarlık açısından bir ilk olduğuna vurgu yaparak, “İlk kez böyle güzel bir etkinlik yapıyoruz. Bisiklet ve doğa severler ile birlikte bu etkinliği yapmak gerçekten benim için mutluluk verici. Bu etkinliğimizi ileriki yıllarda geleneksel hale getirmeyi planlıyoruz. Bu tür etkinliklerimizi daha da kapsamlı hale getirmeyi düşünüyoruz. Yaptığımız bu etkinlikte bizden desteğini esirgemeyen Çankırı Orman Fidanlık Müdürlüğü yetkililerine çok teşekkür ederim.” ifadelerine yer verdi.

Düzenlenen etkinlik sonrası katılımcılara yemek ikramı yapıldı.

Bu haber 5250 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 15:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by