Sumitomo Rubber Ako
20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Sonbaharda Çankırı ve Kitap temalı fotoğraf yarışmasının sergisi açıldı

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Yarenler Okuyor Projesi kapsamında düzenlenen Sonbaharda Çankırı ve Kitap temalı Fotoğraf Sergisi Yunus AVM’de açıldı. Sergininin açılışına Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Şabanözü Belediye Başkanı  Faik Özcan İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, AK Parti İl Başkanı Av.Abdulkadir Çelik, MHP İl Başkanı Ahmet Kurt, daire amirleri, STK Temsilcileri, öğretmenler, öğrenciler […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 8 Aralık 2021 18:37 A A

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Yarenler Okuyor Projesi kapsamında düzenlenen Sonbaharda Çankırı ve Kitap temalı Fotoğraf Sergisi Yunus AVM’de açıldı.

Sergininin açılışına Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Şabanözü Belediye Başkanı  Faik Özcan İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, AK Parti İl Başkanı Av.Abdulkadir Çelik, MHP İl Başkanı Ahmet Kurt, daire amirleri, STK Temsilcileri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğünce ‘Sonbaharda Çankırı ve Kitap’  temalı fotoğraf yarışmasında dereceye giren öğrencilere (Adem Sert, Hafsa Zümra Yavuz ve Nisanur Çakıcı) ödüllerini Vali Abdullah Ayaz, dereceye giren öğretmenlere (Ebru Değirmenci, Merve Metin ve Nedred Selvi) ödüllerini Şabanözü Belediye Başkanı Faik Özcan, dereceye giren vatandaşlara ise (Fatma Özcan, Mustafa Aytaç ve Nurcan Gök) İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk takdim etti.

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğünce ‘Sonbaharda Çankırı ve Kitap’  temalı fotoğraf yarışması tertip edilmişti. 27 Ekim tarihinde başlayan yarışma 19 Kasım tarihinde sona erdi. Yarışmaya öğretmen, öğrenci ve halkımızdan katılım sağladı.

22 Kasım tarihine kadar gönderilen tüm fotoğraflar değerlendirme komisyonunca belirlenen kriterler ölçeğinde incelendi. İlimiz ortaokulu öğrencileri, lise öğrencileri, öğretmenlerimiz ve Çankırı halkı arasında üç ayrı grupta düzenlenen, Sonbaharda Çankırı ve Kitap Temalı Fotoğraf Yarışmasına web sayfası üzerinden 76 ortaokul ve ortaöğretim öğrencisi (131 fotoğraf) , 50 öğretmen  (81 fotoğraf) ve halkımızdan 31 vatandaşımız (61 fotoğraf) toplamda ise 157 katılımcı 273 fotoğraf ile başvuru yapıldı.

Bu haber 832 kez okundu.
Bölgesel - 18:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by