Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

“Soruşturma tüm yönleri ile titizlikle yürütülmektedir”

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı’da Kadına Şiddet olayına Karışan S.Ç ve O.Ç isimli şahıslar tutuklandı. 19 Mayıs 2021 Çarşamba günü Cumhuriyet Başsavcılığı’nca alınan ifadelerinin ardından sevk edildikleri Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğince S.Ç ve O.Ç tutuklandı. İki kişi tutuklandı Çankırı Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “ T.C Çankırı Cumhuriyet Başsavcılığı Medya İletişim Bürosu Basın […]
Çankırı'da Yeni Gün - Çankırı'da Yeni Gün - Bölgesel - 21 Mayıs 2021 09:30 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı’da Kadına Şiddet olayına Karışan S.Ç ve O.Ç isimli şahıslar tutuklandı.

19 Mayıs 2021 Çarşamba günü Cumhuriyet Başsavcılığı’nca alınan ifadelerinin ardından sevk edildikleri Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğince S.Ç ve O.Ç tutuklandı.

İki kişi tutuklandı

Çankırı Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “ T.C Çankırı Cumhuriyet Başsavcılığı Medya İletişim Bürosu Basın Açıklaması

Bazı basın yayın kuruluşları ve sosyal medya platformlarında Çankırı ilinde meydana gelen kadına yönelik şiddet görüntüleri ile ilgili kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi amacıyla, bir basın açıklaması yapılması ihtiyacı hasıl olmuştur.

18/05/2021 tarihinde müştekinin eşyalarını almak İçin bahse konu ikamete geldiğinde eski eşi S.Ç ve onun yakınları olan O.Ç ve T.G tarafından darp edilerek tehdit ve hakarete maruz kaldığı olaya ilişkin Cumhuriyet Başsavcılığımızca derhal soruşturma işlemlerine başlanılmış, üç şüpheli aynı gün gözaltına alınmıştır.

19/05/2021 günü Cumhuriyet Başsavcılığımızca alınan ifadelerinin ardından sevk edildikleri Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğince S.Ç ve O.Ç tutuklanmıştır.

Soruşturma tüm yönleri ile titizlikle yürütülmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” ifadelerine yer verildi.

Bu haber 2627 kez okundu.
Bölgesel - 09:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by