Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Spor Oyunları Haftası’nda ilk düdük çaldı

Çankırı Merkez Atatürk İlkokulu ve Ortaokulu’nda düzenlenen Spor Oyunları Haftası İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk’ün ilk düdüğü çalması ile başladı. Oyunların başlamasının ardından Boks Salonu açılışı yapıldı. Açılışa İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, Orta Gençlik ve Spor İlçe Müdürü ve Boks Milli Takımı Antrenörü Ahmet Çınar ve Okul Müdürü Bekir Somuncu’da katıldı. Boks salonuna […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 16 Haziran 2021 15:07 A A

Çankırı Merkez Atatürk İlkokulu ve Ortaokulu’nda düzenlenen Spor Oyunları Haftası İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk’ün ilk düdüğü çalması ile başladı.

Oyunların başlamasının ardından Boks Salonu açılışı yapıldı. Açılışa İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, Orta Gençlik ve Spor İlçe Müdürü ve Boks Milli Takımı Antrenörü Ahmet Çınar ve Okul Müdürü Bekir Somuncu’da katıldı.

Boks salonuna Çankırı’da boks sporunun gelişmesinde ve birçok başarılı sporcunun yetişmesinde büyük emek göstermiş geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Şefik Gümüş’ün ismi verildi. Program sonunda Gençlik Spor İl Müdürlüğü Boks Takımı sporcuları tarafından ilk boks antrenmanı ve dostluk karşılaşması yapıldı. Ayrıca okul Beden Eğitimi Öğretmeni Rıza Güneştekin tarafından Boks sporu ve oyun kuralları ile ilgili bilgiler verildi.

Bu haber 784 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 15:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by