Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Spor salonunda hem anne hem öğretmen

Çankırı Kızılırmak Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Fatma Aksu, antrenörlük ve annelik görevini bir arada yaparak, fedakar Türk kadını örneğini bir kez daha gösterdi. Çankırı Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonunda Okullar Arası Yıldız Kızlar Voleybol İl Birinciliği müsabakalarında mücadele eden okul takımını müsabakalara getiren Fatma Öğretmen takımına taktik verirken, gözü kulağı da puset içinde bekleyen Yasemin […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 2 Aralık 2021 18:52 A A

Çankırı Kızılırmak Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Fatma Aksu, antrenörlük ve annelik görevini bir arada yaparak, fedakar Türk kadını örneğini bir kez daha gösterdi.

Çankırı Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonunda Okullar Arası Yıldız Kızlar Voleybol İl Birinciliği müsabakalarında mücadele eden okul takımını müsabakalara getiren Fatma Öğretmen takımına taktik verirken, gözü kulağı da puset içinde bekleyen Yasemin bebekteydi.

Çankırı’da Hasan Fehmi Gökşen Kapalı Spor Salonu’nda Okullar Arası Yıldız Kızlar Voleybol İl Birinciliği müsabakaları esnasında daha öncesinde rastlanılmayan bir görüntüye şahitlik edildi. Kızılırmak Ortaokulu’nda Beden Eğitimi öğretmeni olarak görev yapan Fatma Aksu kundaktaki bebeği ile müsabakaya katılarak bir taraftan sporculara taktik verirken bir taraftan da Yasemin bebek ile ilgilendi.

Fedakar anne ve öğretmen olan Fatma Aksu, izleyiciler tarafından takdir edildi. Müsabaka sonuna kadar bebeğini yanından ayırmayan ve bir an olsun gözünü sahadan ayırmayan Fatma öğretmen fedakar anneliği ve öğretmenliği bir kez daha gösterdi.

Konu hakkında açıklamada bulunan Fatma Aksu, “ Biraz zor oluyor ama her şeye değer yani. Yapmak gerekiyor. Fedakar olmak gerekiyor biraz. O yüzden ikisini de idare etmeye çalışıyorum. Voleybol takımımızı çıkardık. Güzel bir şekilde mücadele ettik. Bebeğimle beraber geldik o da bize eşlik etti. Hem öğretmenlik hem annelik. Çocuklarımız, öğrencilerimizde bizim çocuklarımız olur. İkisini birden götürmeye çalışıyorum” ifadelerine yer verdi.

Müsabakalarda heyecanlı dakikalar sonrasında takımlar arasında renkli rekabetler oluştu. Final Müsabakaları ise bugün sona erecek.

Bu haber 799 kez okundu.
Bölgesel - 18:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by