Sumitomo Rubber Ako
13° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

Su tahsilatında ödeme kolaylığı

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Belediyesi Koronavirüs kapsamında alınan kararalar ile 4 ay boyunca Çankırılı vatandaşların su sayaçlarını okumadı. 4 Aylık sürecin geçmesi ile tekrar su sayaçları okunmaya başladı. Çankırı Belediyesi tarafından okunan su sayaçlarının faturaların hayli birikmiş ve yüklü miktarda olduğunu gösterdi. Faturaları gören vatandaşlar şok oldu. Çankırı Belediye Başkanlığı vatandaşların kabarık faturalardan muzdarip olmamaları […]
Bölgesel - 16 Ekim 2020 09:48 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Belediyesi Koronavirüs kapsamında alınan kararalar ile 4 ay boyunca Çankırılı vatandaşların su sayaçlarını okumadı. 4 Aylık sürecin geçmesi ile tekrar su sayaçları okunmaya başladı. Çankırı Belediyesi tarafından okunan su sayaçlarının faturaların hayli birikmiş ve yüklü miktarda olduğunu gösterdi. Faturaları gören vatandaşlar şok oldu.

Çankırı Belediye Başkanlığı vatandaşların kabarık faturalardan muzdarip olmamaları için su faturalarında taksitlendirmeye gitti. Belediyeye su faturalarını ödemek için gelen vatandaşların istekler dahilinde faturalarında ödeme gücüne göre taksilerin yapıldığı öğrenildi.

Ülke genelinde gönderilen genelge ile pandemi sürecinde 4 ay su faturası alınmayacağı ve su faturası alınmayan dönem kadar da taksit yapılacağı yer aldı.

Bu haber 2374 kez okundu.
Bölgesel - 09:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by