Sumitomo Rubber Ako
13° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Talihsiz 2 kaza

Çankırı Belediyesi ekipleri, kentin değişik noktalarında yeni yağmurlama hattı çalışmaları ile birlikte geçmişte yapılan ancak ihtiyaca cevap vermeyen bazı noktalarda da kapasite artırım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda A.H.R. Mahallesi Yanlar Caddesi üzerinde yapılan yağmurlama hattı yenileme çalışması esnasında talihsiz 2 kaza yaşandı.   Kepçe ile kazı yapan iş makinesi, doğal gaz boru hattını deldi. […]
Çankırı Gündemi - 3 Haziran 2019 13:07 A A

Çankırı Belediyesi ekipleri, kentin değişik noktalarında yeni yağmurlama hattı çalışmaları ile birlikte geçmişte yapılan ancak ihtiyaca cevap vermeyen bazı noktalarda da kapasite artırım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda A.H.R. Mahallesi Yanlar Caddesi üzerinde yapılan yağmurlama hattı yenileme çalışması esnasında talihsiz 2 kaza yaşandı.

 

Kepçe ile kazı yapan iş makinesi, doğal gaz boru hattını deldi. Doğal gaz borusunun delinmesi ile etrafa yoğun gaz kokusu yayıldı. İhbar üzerine olay yerine giden KarGaz ekipleri kısa sürede kazaya müdahale etti ve gaz akışını kesti. Belediye ekipleri, KarGaz ekiplerinin rahat çalışması için kazı yerini genişletmek isterken bu sefer de cadde üzerinde bulunan bir apartmanın su borusunu patlattı. KarGaz ve belediye ekiplerinin çalışma yapması sonucunda her iki talihsiz olay büyümeden giderildi.

 

Haber: Ramazan SARICI

Bu haber 191 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 13:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by