Sumitomo Rubber Ako
Hafif yağmur
  • EURO 7.23
  • DOLAR 6.64

“Tarımsız bir Çankırı düşünülemez.”

Türkiye İş Bankası çiftçilere yönelik olarak hayata geçirdiği‘İmece Kart’ hakkında bilgilendirme yaptı Çankırı’da Yeni Gün Türkiye İş Bankası, çiftçilere yönelik olarak hayata geçirdiği ‘İmece kart’ hakkında bilgilendirme toplantıları yapıyor.  Bir çok ilde çiftçilere yönelik olarak yapılan imece kart bilgilendirme toplantısı dün Çankırı’da da gerçekleştirildi. Koç Otel’de gerçekleştirilen imece kart bilgilendirme toplantısına Çankırı Ziraat Odası Başkanı […]
Çankırı Gündemi - 20 Şubat 2020 09:29 A A

Türkiye İş Bankası çiftçilere yönelik olarak hayata geçirdiği‘İmece Kart’ hakkında bilgilendirme yaptı

Çankırı’da Yeni Gün

Türkiye İş Bankası, çiftçilere yönelik olarak hayata geçirdiği ‘İmece kart’ hakkında bilgilendirme toplantıları yapıyor.  Bir çok ilde çiftçilere yönelik olarak yapılan imece kart bilgilendirme toplantısı dün Çankırı’da da gerçekleştirildi.

Koç Otel’de gerçekleştirilen imece kart bilgilendirme toplantısına Çankırı Ziraat Odası Başkanı Nejat Gamzeli, çiftçiler ve muhtarlar katıldı.

“Tarım bankacılığına büyük

önem veriyoruz”

Gerçekleştirilen programda bir konuşma yapan İş Bankası Çankırı Şube Müdürü Faruk Kandemir, “İş Bankası olarak, tarım bankacılığına büyük önem veriyoruz” dedi.

Tarım sektörüne en iyi hizmeti vermeyi amaçladıklarını aktaran Kandemir, “Üreticilerinin ihtiyaçlarını tespit ederek Çankırı’da tarım sektörüne en iyi şekilde hizmet vermeyi hedefliyoruz. Banka olarak geniş ürün yelpazemizden tüm tarım sektörünün yararlanmasını amaçlıyoruz.

Çankırı ekonomisinde tarımın ve hayvancılığın önemli bir yeri bulunmakta ve İş Bankası olarak da bu sektöre bakışımız çok daha farklı. Bu anlamda sektöre hitap edecek bir çok enstrümana sahip olduğumuzu söylemek istiyorum. Ayrıca taleplerin süratle sonuçlandırılması konusunda da maksimum performansın sergileneceğini belirtmek isterim” dedi.

“Tarımsız bir Çankırı düşünülemez.”

Kandemir ayrıca, “Tarımsız bir Türkiye olamayacağı gibi tarımsız bir Çankırı’da şüphesiz düşünülemez. Tüm bunların yanında işin bir de finansman tarafı bulunuyor tabi ki ve üreticimizi en çok düşündüren konuların başında geliyor. Aslında bugünkü toplantımızın konusunun temelini de bu olgu oluşturuyor. Biz Türkiye’nin tek milli sermayeye sahip özel bankası olarak sizler için ne yapabiliriz, sizlerin talepleri nelerdir bunları ifade etmek, cevaplamak ve müzakere ortamı oluşturmak için bu toplantıyı düzenledik” şeklinde konuştu.

Kandemir son olarak ise haftaya bir akaryakıt firması ile sözleşme imzalayacakları müjdesini verdi.

İmece kart ve imece mobil hakkında çiftçileri bilgilendiren Ticari Bankacılık Pazarlama Bölümünden Tarım Uzmanı Metin Yüksel Bölüm, “İş Bankası imece kart, çiftçilerin tarımsal faaliyetlerini devam ettirebilmesi ve tohum, fide, mazot gibi tarımsal ihtiyaçlarına finansman sağlaması amacıyla İş Bankası tarafından verilen imece kredisinin kullanımını sağlayan karttır. Türkiye’nin en büyük ikinci piyasa hacmine sahip olan İş Bankası, tarımsal faaliyetlerle uğraşan vatandaşları düşünerek, tarımsal üretimin sekteye uğramaması ve üretimin artması amacıyla İmece Kart hizmetini sunmaktadır.

İmece Kart sadece çiftçilere sunulan özel ve avantajlı bir kart hizmetidir. İmece kart hem kredi kartı hem de banka kartı olarak kullanılabilir. Bu sayede İmece karta sahip olan çiftçilere başka bir karta ihtiyaç duymadan tüm tarımsal ve kişisel harcamalarını İmece Kart üzerinden yapabilir. Piyasada tarım kart olarak da bilinen imece kartın, birçok özellik ve avantajı vardır” dedi.

Bu haber 1137 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by