Sumitomo Rubber Ako
23° Açık
  • EURO
  • DOLAR

“Tedbiri elden sakın bırakmayın”

Çankırı’da Yeni Gün İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy’un testi 19 gün sonra negatif çıktı. Çankırı İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy 19  gün önce yaptırdığı test sonrası Covit-19 testi pozitif çıkmıştı. Eşi Özlem Aksoy ise testi negatif çıkmıştı. Sadettin Aksoy 19 günlük tedavi sonrası Covit-19 testi negatif çıktı. Konuyla ilgili açıklama yapan Çankırı İl Emniyet Müdürü […]
Çankırı Gündemi - 16 Eylül 2020 10:06 A A

Çankırı’da Yeni Gün

İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy’un testi 19 gün sonra negatif çıktı.

Çankırı İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy 19  gün önce yaptırdığı test sonrası Covit-19 testi pozitif çıkmıştı. Eşi Özlem Aksoy ise testi negatif çıkmıştı.

Sadettin Aksoy 19 günlük tedavi sonrası Covit-19 testi negatif çıktı. Konuyla ilgili açıklama yapan Çankırı İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, “19 günlük Covid-19 ve 14 günlük hastane tedavi sürecimiz bugün yapılan testimizin sonucunda eşimin de benim de negatif çıkması neticesi taburcu olduk. Bir müddet evde dinlenmeye devam edeceğiz. Bu süreç hakkında uzunca bir yazı yazacağım ama biraz müsade çok teşekkür edeceğim insan var kimseyi atlamak istemiyorum. Sadece biraz müsade istiyorum, telefon ile konuşmak ve yazmak gerçekten yoruyor. Şimdilik bu hastalığı atlattık gözüyle bakıyoruz. Tüm duaları gönlümde ve yüreğimde hissettim ve bana çok güç verdi. Hepiniz kendinize dikkat ediniz ve Allah’a emanet olunuz.1 maske bile yeterli değil, virüsün insafına kalmak istemiyorsanız çift maske takın”dedi.

Ayrıca sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “tedbiri elden sakın bırakmayın” ifadelerine yer verdi.

Bu haber 774 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 10:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by